banner2

Meteoroloji uyardı! İstanbul, Ankara ve İzmir'de hava nasıl olacak?

Hava durumu internette en çok aratılanlar arasında yer alıyor. Özellikle İstanbul, Ankara ve İzmir'de sıcaklıkların artması kış aylarında bize tekrardan bahar havası yaşatıyor. İstanbul, Ankara ve İzmir'de 21 Şubat Salı ve 22 Şubat Çarşamba günü hava nasıl olacak? sorusu arama motorlarında sıkça araştırılıyor. İşte detaylar...

Gündem 20.02.2023, 18:32
Abone ol
Meteoroloji uyardı! İstanbul, Ankara ve İzmir'de hava nasıl olacak?

İstanbul, Ankara ve İzmir için 21 Şubat (yarın) ve 22 Şubat tarihlerinde beklenen hava durumu internette sıkça araştırılıyor. Havalar ısınacak gibi gözüküyor.

İSTANBUL, ANKARA VE İZMİR'DE HAVA NASIL OLACAK?

İstanbul’da parçalı bulutlu bir gökyüzü bekleniyor, sıcaklık 15 derece ölçülüyor. Çarşamba günü ise sıcaklık aynı seyirde devam edecek.

Ankara’da sabah saatlerinde sis olayı olacak. Sonrasında ise güneşli olacağı tahmin ediliyor. Sıcaklık Çarşamba günü çift hanelere çıkacağı tahmin ediliyor. Salı günü 9, Çarşamba günü 12 derece olacağı söyleniyor.

İzmir'de hava sıcaklığı çok artacak. İzmir'de az bulutlu, 18-19 derecelerde sıcaklık ölçülüyor. Önümüzdeki 5 günlük dönemde kayda değer bir düşüş olmayacağı söyleniyor.

21 ŞUBAT SALI HAVA TAHMİNİ

İSTANBUL: Parçalı Bulutlu 15/5

ANKARA: Güneşli ve Sisli 9/2

İZMİR: Az Bulutlu 19/9

22 ŞUBAT ÇARŞAMBA HAVA TAHMİNİ

İSTANBUL: Parçalı Bulutlu 15/8

ANKARA: Güneşli ve Sisli 12/4

İZMİR: Az Bulutlu 19/10

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!