banner2

Mansur Yavaş'a tepki çığ gibi büyüyor: Mazgalları temizlediniz mi?

FETÖ, PKK ve 7'li koalisyonun lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun peşinde Türkiye turu yapan Mahsur Yavaş'a sel ve fırtına ile mücadele eden Ankaralıların tepkisi dinmiyor. 

Gündem 01.06.2023, 13:05 01.06.2023, 15:15
Abone ol
Mansur Yavaş'a tepki çığ gibi büyüyor: Mazgalları temizlediniz mi?

Başkent Ankara'da etkili olan sağanak yağış yine aynı manzaralara sahne oldu. Sele dönüşen sağanak yağış sonrası yollar su altında kalırken, vatandaşlar araçların üzerinde kurtarılmayı bekledi. Cumhurbaşkanlığı yardımcılığı hayali ile il il gezen Mansur Yavaş Ankara'yı kaderine terk etti.

"BELİMİZE KADAR ISLANDIK"

Yolda kalanlardan Mehmet Emre Karakaya, yağış sırasında nişanlısıyla beraber arabayla seyir halinde olduklarını belirterek, "Sadece lastik seviyesinde suyun olduğu bir yola girdik. Yolun ortasına kadar geldiğimizde birden su doldu. 6-7 arabayla beraber mahsur kaldık. Zaten ondan sonra arabanın içine su girmeye başladı. Belimize kadar ıslandık." dedi.

"BİR SAATİR BURADA BEKLİYORUZ"

Çevredekilerin de yardımıyla arabadan çıktıklarını dile getiren Karakaya, "Bir saattir burada bekliyoruz. Arabayı çekiciye yükledik. Arabanın her yeri su aldı, maalesef çalışmaz duruma geldi." diye konuştu.

TEPKİLER ÇIĞ GİBİ

Twitter'dan uyarı yapmak dışında çözüm bulamayan Mansur Yavaş'a sosyal medya üzerinden tepkiler çığ gibi büyüdü. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!