banner2

Mahalleli isyan etti! İstanbul Avcılar'da yılan paniği!

İSKİ çalışması sonrası ortaya çıkan ve bir aracın jantına giren yılan, bölgede yaşayan vatandaşlara panik anları yaşattı. Mahalleli uzun süredir tamamlanmayan çalışmalardan dolayı isyan etti.

Gündem 06.06.2023, 14:08 06.06.2023, 16:36
Abone ol

İstanbul Avcılar'da vatandaşları korkuya sürükleyen bir  olay meydana geldi. Uzun süredir tamamlanamayan İSKİ'nin çalışması sırasında çıktığı iddia edilen yılan park halindeki otomobilin jantında görüldü. Kedinin yılana yaklaştığını ancak korktuğunu gören mahalle esnafı Ahmet Canarslan olaya müdahalede bulundu. 

YILAN JANTTAN ÇIKMADI 

Yoldan geçen bir kadın da eline sardığı poşetle yılanı lastik jantından çıkarmak istedi ama sonuç alamadı. Bu kez süpürgeyle lastik jantından çıkarılmaya çalışılsa da yılan janttan çıkmadı.

"SOKAKTA YÜRÜRKEN GÖRDÜM"

Bunun üzerine kaldırım taşıyla yılana müdahale eden Ahmet Canarslan, "Sokakta yürürken baktım kedi lastikler arasında bir şeye bakıyor. Baktım ki yılan.

"ÇOCUKLARIMIZ ÇOK KORKUYORLAR"

Bizim burada uzun süren bir alt yapı çalışmamız var. Alt yapı çalışmasından dolayı yılan ve fareleri çok görmeye başladık. Dört beş tane fareyi imha ettik. Bu yılanı da ilk defa görüyoruz. Büyük bir yılandı, tekerleğe dolanmıştı çıkartamadık. Çocuklarımız çok korkuyorlar. Avcılar gibi bir yerde bu yılanı da görmek nasip oldu. Tam da dışarı çıkmaya çalışırken yakaladık" dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!