banner2

Kabinede revizyon olacak mı? Erdoğan, gündemdeki iddiaya yanıt verdi

Kabinede değişiklik yapılacağı yönündeki söylentilere yanıt veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Farz edin ki adam sakatlandı, ne yapacaksınız. Fevkalade bir durum olursa böyle adım da atılabilir ama biz kimliğinden ödün vermeyen bir partiyiz" dedi.

Gündem 29.09.2022, 02:00 29.09.2022, 02:03
Abone ol
Kabinede revizyon olacak mı? Erdoğan, gündemdeki iddiaya yanıt verdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kabinede değişiklik yapılacağı iddialarına son noktayı koyarak, " "8 ay kaldı. 8 ay içinde bu tür bir şey yapmak yöneticilik açısından sağlıklı bir şey olmasa gerek. Olabilir yani hiç belli olmaz. Fevkalade durum olursa bu tür bir adım atılabilir. Bir şey bizim için çok önemli. Kimliğimizden değerlerimizden ödün vermeden değişime açığız" ifadelerini kullandı.

"KADRO DEĞİŞİMİNİ DE BİR YENİLENME OLARAK GÖRÜYORUM"

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Futbol takımları bile transfer dönemlerinde A'dan Z'ye değişmez. Mevcut omurgayı korursun, nereye takviye gerekiyorsa oraya alırsın. Cumhur İttifakı'nın yapısı da bizi ilgilendiriyor. Dayanışma içerisinde bunu başaracağız. Farz edin ki adam sakatlandı, ne yapacaksınız. Fevkalade bir durum olursa böyle adım da atılabilir ama biz kimliğinden ödün vermeyen bir partiyiz. Kadro değişimini de bir yenilenme olarak gördüğümü daha önce de dile getirmiştim" dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!