banner2

Heykel dikilmedik yer bırakmadılar! CHP'li belediyeden 29 Ekim için yeni bir heykel daha!

Vatandaşa hizmet etmek yerine buldukları her fırsatta her yere heykel diken CHP'li isimler yine şaşırtmıyor. İzmir'de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı çalışmalarına başlayan Karabağlar Belediyesi, Uğur Mumcu Parkı'na 100. yıla özel Atatürk heykeli yaptıracak.

Gündem 06.06.2023, 18:41 06.06.2023, 21:25
Abone ol
Heykel dikilmedik yer bırakmadılar! CHP'li belediyeden 29 Ekim için yeni bir heykel daha!

Cumhurbaşknalığı seçimlerinde muhafazakar kesimin oylarını almak için heykel çalışmalarına bir nebzede olsun ara veren CHP'li belediyeler, seçim sonrası heykel  çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. 

PARKI YENİLEME KARARI ALDILAR 

İzmir Karabağlar Belediyesi, kentin en işlek noktalarından birinde yer alan ve her gün on binlerce vatandaşın kullandığı Üçyol Uğur Mumcu Parkı'nı yenileme kararı aldı.

ATATÜRK TEMALI HEYKEL YAPILACAK 

Bugün ihalesi yapılacak olan parka, Cumhuriyet'in 100. yılı anısına, Cumhuriyet ve Atatürk temalı büyük bir heykel yerleştirildikten sonra 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda açılışı yapılacak.

"İZMİR'E YAKIŞIR GÜZELLİKTE OLACAK"

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Uğur Mumcu Parkı'nın Karabağlar'a ve İzmir'e yakışır güzellikte olacağını söyleyerek, “İhalemizi gerçekleştirdikten sonra hemen çalışmalar başlayacak. Cumhuriyetimizin 100. yıl dönümünü kutlayacağımız 29 Ekim öncesinde çalışmaları tamamlamak ve vatandaşlarımıza anlamlı bir armağan vermek istiyoruz.” dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!