Gülbin Tosun'dan acılı anneye hem hakaret hem tehdit! İstifa çağrısına bakın ne dedi?

FOX TV spikeri Gülbin Tosun, başıboş köpek saldırısı sonucu hayatını kaybeden Mahra Melin Pınar'ın annesi Derya Pınar'a 'arsız sefil' dedi ve tehdit etti. Hakkında yapılan eleştirilere kulak asmayan Gülbin Tosun ''İşte ne kadar organize ve kötü amaçlı olduklarının kanıtı! Ne istifası hafta sonu gümbür gümbür yayındayım.'' ifadelerini kullanarak sosyal medya kullanıcılarına pişkin yanıt verdi.

Gündem 23.05.2022, 09:40 23.05.2022, 13:15
Abone ol
Gülbin Tosun'dan acılı anneye hem hakaret hem tehdit! İstifa çağrısına bakın ne dedi?

Geçtiğimiz aylarda Antalya'da meydana gelen olayda Mahra Melin Pınar, sahipsiz köpeklerden kaçarken, İrfan Y'nin kullandığı 07 YBJ 06 plakalı kamyonun altında kalarak ağır yaralanmıştı. Küçük çocuk, Serik'teki hastanede yapılan müdahalenin ardından Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilmişti. Beyninde pıhtı atması nedeniyle yapılan ikinci ameliyatla sağ bacağı diz üstünden kesilen Pınar, 28 Mart'ta hayatını kaybetmişti. 

ACILI AİLEYE HEM HAKARET HEM TEHDİT

Sosyal medyada hayvanseverlerin oluşturduğu #KısırlastırAsılatYerindeVasat etiketine destek veren Gülbin Tosun, sahipsiz köpeklerden kaçarkan kamyonun altında kalarak hayatını kaybeden 10 yaşındaki Mahra Melin Pınar'ın kendisine tepki gösteren acılı annesine verdiği tepki sosyal medyada gündem oldu. Gülbin Tosun, acılı anneye ''Senin peşinden yarın geliyorum. Arsız sefil'' diyerek hakarette bulunup tehdit etti.

"BANA MAHRA'YI GERİ GETİREBİLİR MİSİN?"

Gülbin Tosun'un paylaşımına acılı anne Derya Pınar'dan yanıt geldi. Derya Pınar, verdiği yanıtta "Bana Mahra'yı geri getirebilir misin? Varsa vicdanın bunun cevabını ver" ifadelerini kullandı.

TEPKİLER ÇIĞ GİBİ: YAZIKLAR OLSUN

Gülbin Tosun'un acılı anneye verdiği tepki sosyal medyada büyük tepki çekti. Acılı annenin tweetine yaptığı yorumla şimşekleri üzerine çeken Gülbin Tosun için sosyal medya kullanıcıları #GülbinTosunİstifa hashtagi açtı. Kullanıcılar, Gülbin Tosun'a tepkilerini dile getirirken şu ifadeler kullanıldı; ''Başıboş köpekler yüzünden bacağı koparak feci şekilde can veren bu güzel kızın annesine hakaret edip tehdit edecek kadar merhametsiz, çocuk düşmanı bunlar. Bu kötülüğe tepki göstermezseniz insanlığınızı kaybedersiniz. Yazıklar olsun. #GülbinTosunİstifa.'' 

GÜLBİN TOSUN'DAN PİŞKİN CEVAP: GÜMBÜR GÜMBÜR YAYINDAYIM

Hakkında yapılan eleştirilere kulak asmayan Gülbin Tosun, bu sabah sosyal medya hesabı Twitter'dan yaptığı paylaşımda ''İşte ne kadar organize ve kötü amaçlı olduklarının kanıtı!  #GülbinTosunİstifa Ne istifası. Hafta sonu gümbür gümbür yayındayım inşaAllah.'' ifadelerini kullandı.

GÜLBİN TOSUN'UN İSTİFASI İSTENİYOR

Acılı aileyle ilgili yaptığı yorumla sosyal medya kullanıcılarının büyük tepkisini çeken Gülbin Tosun için #GülbinTosunİstifa etiketi TT listesinde ikinci sırada yer alıyor. FOX TV, konuyla ilgili bir açıklama yapmazken sosyal medya kullanıcıları, Gülbin Tosun'un istifasını istiyor.Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!