Eşini toprağa gömdü başında dua etti! Savunması herkesi şaşırttı

İstanbul Esenler'de meydana gelen olayda Fikriye Şahin, vücudundaki elektrikten kurtulsun diye eşi Suphi Şahin'i inşaat alanında toprağa gömüp, ellerini açarak dua etti.

Gündem 17.08.2022, 10:56 17.08.2022, 12:03
Abone ol

İstanbul Esenler'de önceki akşam saatlerinde korkutan bir olay yaşandı. Vücudundaki elektriği alsın diye eşini toprağa gömen kadının savunması herkesi şaşırttı.

EŞİNİ TOPRAĞA GÖMDÜ BAŞINDA DUA ETTİ

Esenler 15 Temmuz Mahallesi'nde önceki akşam saatlerinde Fikriye Şahin ve kocası Suphi Şahin inşaat alanına kaçak yollarla girdi. Kadın burada bir anda kocasını mezara gömer gibi toprağa gömdü ve başında dua etmeye başladı.

NEDEN TOPRAĞA GÖMDÜĞÜ ANLAŞILDI

Bu durumu gören inşaat bekçisi olaydan şüphelenerek polislere haber verdi. Alarma geçen polis ekipleri hemen olay yerine geldi. Kadının, polise eşini elektrik çarptığını, vücudundaki elektriğin gitmesi için eşini toprağa gömdüğünü söylediği öğrenildi. Bunun üzerine polisler ayrıldı. Şahin çifti de evlerine döndü.

''KARI KOCA ÇIKIP GİTTİLER''

İnşaat işçilerinden Hüsnü Çelik, "Biz burada çalışıyorduk. Etraftakiler 'birine elektrik çarpmış' dedi. Biz sorduk yıllar önce elektrik çekmiş vücudu. Bunun için de kendisi toprağa gömmüş toprak elektriği alsın diye. Daha sonra polisler geldi. En sonda da karı koca çıkıp gittiler. Artık eve mi gittiler hastaneye mi gittiler bilmiyorum" dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!