banner2

''Erdoğan 'kurt' bir siyasetçi" diyen Cüneyt Özdemir, AK Parti'nin gizli planını anlattı

Gazeteci Cüneyt Özdemir, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçim planını anlatırken AK Parti'nin güçlü bir kadro oluşturacağını belirtti. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın tecrübeli ve 'kurt' bir siyasetçi olduğuna dikkat çeken Özdemir, "Aldığım bilgiye göre bu kez çok güçlü milletvekili adayları konuşuluyor. Şapkadan bir şeyler çıkacak belli ki.'' yorumunda bulundu.

Gündem 21.03.2023, 14:40 21.03.2023, 15:48
Abone ol
''Erdoğan 'kurt' bir siyasetçi" diyen Cüneyt Özdemir, AK Parti'nin gizli planını anlattı

Seçimlere iki aydan kısa bir süre kalırken Türkiye, 14 Mayıs'ta sandık başına gidecek ve milyonlarca vatadanş oy kullanacak.

Partiler ittifak çalışmalarına hız verirken Yeniden Refah Partisi, Cumhur İttifakı'na katılmayı reddetti.

Eski bakanlardan Mehmet Şimşek'in aktif siyasete dönmeme kararı muhalefet cephesinde olumlu bir atmosfere neden olurken; gözler Cumhurbaşkanı Erdoğan'a çevrildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığındaki AK Parti'de seçimlere dönük nasıl adım atılacağı ve nasıl bir yol izleyeceği merak edilmeye başlanırken gazeteci Cüneyt Özdemir'den dikkat çeken kulis bilgileri geldi.

"ŞAPKADAN BİR ŞEYLER ÇIKACAK BELLİ Kİ"

AK Parti'nin yol haritasıyla ilgili detayları paylaşan Cüneyt Özdemir, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın tecrübeli ve 'kurt' bir siyasetçi olduğuna dikkat çekti. Partide sosyal medya yerine saha çalışmalarına ağırlık verildiğini söyleyen Belirten Cüneyt Özdemir, milletvekilli adaylığı için liste çalışmalarına büyük özen gösterildiğini aktardı. AK Parti'de yeni isimlerin olacağının altını çizen Özdemir, "Aldığım bilgiye göre bu kez çok güçlü milletvekili adayları konuşuluyor. Şapkadan bir şeyler çıkacak belli ki." diye konuştu.

''DAHA ÇOK LİSTE ÇALIŞMASI VAR''

AK Parti'deki hazırlıktan bahseden Cüneyt Özdemir, ''Elbette bir vitrin yapmaya çalışıyor ama her seçim öncesi daha çok listelere çalışıyorlar. Yani şu anda herkes milletvekilliği listelerinde kadro çalışması yapıyor.'' ifadelerini kullandı.

''KADRODA YENİ İSİMLER OLACAK''

''Yine benim edindiğim izlenim üçüncü dönem kuralının uygulanacak olması.'' diyen tecrübeli gazeteci, şunları kaydetti;

''Bu yüzden de yeni isimler olacak AK Parti kadrolarında. Aldığım bir başka bilgiye göre bu kez çok güçlü milletvekili adayları konuşuluyor. Sosyal medyada muhalefet cephesi adına büyük bir rüzgar esiyor. Ancak, şu anda AK Parti sosyal medyadan çok sahaya odaklanmış durumda.''

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!