banner2

Ekrem İmamoğlu restorana konvoyla gitti, tepki yağdı!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu yemek yemeye araç konvoyuyla gitti! Çok sayıda araçla oluşturulan konvoy kısa sürede sosyal medyada gündem oldu. İmamoğlu'nun kapısını açan kişiye önce başka bir kişinin kapı açması ise sosyal medya kullanıcıları tarafından 'güç sarhoşluğu' olarak yorumlandı.

Gündem 03.08.2022, 01:32
Abone ol

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, yemek yemek için konvoyuyla restorana gitti. Çok sayıda araçla oluşturulan konvoy kısa sürede sosyal medyada gündem olurken İmamoğlu'nun kapısını açan kişiye önce başka bir kişinin kapı açması ise dikkat çekti.

İBB Başkanı İmamoğlu, lüks araçlarla oluşturulan konvoyuyla gittiği restoranın şefi tarafından kapıda karşılandı. Kendisini karşılayanlarla tek tek selamlaşan İmamoğlu daha sonra restorana doğru yöneldi.

EKREM İMAMOĞLU'NUN YEMEK YEMEK İÇİN ARAÇ KONYOVUNU KULLANMASI TEPKİ ÇEKTİ 

Sosyal medyada kısa sürede gündem olan video için çoğu kullanıcı İmamoğlu'nun yemek yemek için araç konvoyunu kullanmasına tepki gösterdi.

KAPI AÇMA DETAYI GÖZLERDEN KAÇMADI

Öte yandan konvoyda İmamoğlu'nun kapısını açacak olan kişinin kapısının başka bir kişi tarafından açılması dikkat çekti.

Yapılan yorumlarda bazıları şöyle:

Putin bile bu kadar korunmuyor, ne özelliği var bu adamın. Kimden korkuyor?

Bunlar ne kardeşim böyle, iktidarı eleştiriyorlar onlardan geri kalmıyorlar

Kapıyı açanın kapısını açan var

Güç sarhoşluğu bu galiba

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!