banner2

“Devamı gelecek Yunan” Erdoğan’dan Atina’ya gönderme: Daha durun bakalım”

Türkiye'nin en büyük vizyon projelerinden biri olan TOGG'un fabrika açılışı gerçekleşti. MHP lideri Devlet Bahçeli de TBMM Başkanı Mustafa Şentop ile TOGG'a binerek aracı test etti. Bahçeli'nin araca oturduğu ilk anda dua etmesi dikkat çekti.

Gündem 29.10.2022, 22:03
Abone ol
“Devamı gelecek Yunan” Erdoğan’dan Atina’ya gönderme: Daha durun bakalım”

Türkiye'nin vizyon projeleri arasında yer alan Togg'un seri üretiminin yapılacağı Gemlik Kampüsü'nde açılış gerçekleşti.

Türkiye'nin otomobili TOGG'un Gemlik'teki üretim merkezi bugün hizmete girerken, açılış törenine çok sayıda siyasi ve ünlü isim katıldı.

Yaklaşık 2 yıl gibi kısa sürede tamamlanan Togg Gemlik Kampüsü'nün açılışına şahitlik etmek isteyen davetliler, turnikelerden geçirilerek alana alındı.

BAHÇELİ VE ŞENTOP SUV'U TEST ETTİ

Bu isimlerden biri olan MHP Lideri Devlet Bahçeli açılış için gittiği Bursa Gemlik'te, Meclis Başkanı Mustafa Şentop ile TOGG'un SUV modeline bindi.

İLK OLARAK DUA ETTİ

Devlet Bahçeli aracı incelerken, MHP liderinin araca bindiği an dua etmesi dikkat çekti.

Açılıştan sonra seri üretim sürecine geçecek Türkiye'nin akıllı otomobili Togg, "Anadolu", "Gemlik", "Oltu", "Kula", "Kapadokya" ve "Pamukkale" isimlerini taşıyan "Türkiye'nin Renkleri" ile yollarda olacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!