banner2

Çılgın Türk gençleri Hollanda semalarında Erdoğan pankartı açtırdı!

Hollanda'da yaşayan Türk gençler bir uçak kiralayıp “Reis Recep Tayyip Erdoğan” yazılı pankartla Apeldoorn, Deventer ve Arnhem şehirlerinin semalarında uçurdu.

Gündem 27.05.2023, 23:32 28.05.2023, 00:15
Abone ol
Çılgın Türk gençleri Hollanda semalarında Erdoğan pankartı açtırdı!

Türk gençlerin Hollanda'da reklam için kiraladığı uçak "Reis Recep Tayyip Erdoğan" yazılı pankartla 3 kentin semalarında uçtu.

Fikrin kendisinden çıktığını belirten gençlerde Mikail Ünal, "Toplam 4 saatlik uçuş gerçekleştirildi ve yaklaşık 1000 avro masraf oldu." dedi.

"BİZİ MEMNUN ETTİ"

Aslen Sivaslı olan ve emlak sektöründe faaliyet gösteren Ünal, "Çok sayıda gurbetçi vatandaşın çeşitli sosyal medya mecralarında uçağın ve pankartın resimlerini, görüntülerini paylaştıklarını gördük. Bu, bizi memnun etti." ifadelerini kullandı.

Ünal, göçmenlerin Türkiye'deki seçimlerde polemik konusu olmasını eleştirerek, "Ülkemiz, demokratik ve çok gelişmiş. Bence bunları tartışmamalıyız. Daha çok ne icat edebiliriz, ne üretebiliriz, ülkemizi nasıl daha fazla geliştirebiliriz gibi tartışmalar yapsak daha farklı bir seviyeye geliriz." dedi.

Hollanda'da Türkiye’deki seçimlerin yakından takip edildiğini belirten Ünal, bu seçimlerin çok sayıda ülkeyi ilgilendirdiğini ve bunun Türkiye'nin büyüklüğünü gösterdiğini söyledi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!