banner2

Bu da foncu başkan! CHP'li başkan gazetecilere bahşiş verdi

CHP’li Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat'ın Erzincan'daki bir etkinlik sonrası gazetecilere dağıtılan çantalar tepkiye neden oldu. Hediye edile çantadan maske, dezenfektan, Kemal Kılıçdaroğlu’nun mesajı ve zarf içerisine konulmuş 500 TL çıktı. Gazeteciler özür bekliyor.

Gündem 29.07.2021, 17:46 29.07.2021, 18:46
Abone ol
Bu da foncu başkan! CHP'li başkan gazetecilere bahşiş verdi

CHP'li Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, memleketi Erzincan'da partililerle bir araya geldi.  Akpolat daha sonra CHP Erzincan İl Başkanlığında İl Başkanı Ayhan Doğan ve partililerin katılımıyla basın toplantısı düzenledi. Toplantı sonrası gazetecilere hediye çantalar dağıtıldı. O çantaların içerisinden maske, dezenfektan, Kemal Kılıçdaroğlu'nun mesajı ve bir de para çıktı.

GAZETECİLERE ZARF İÇİNDE PARA

Parti binasından ayrılan gazeteciler, çantayı açtıklarında içerisinde maske, dezenfektan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun mesajının yazılı olduğu bir not ve zarf içerisine konulmuş 500 TL buldu. Gazetecilere zarf içinde para verilmesi tepkilere neden oldu. 

GAZETECİLER ÖZÜR BEKLİYOR

Gazeteciler kendilerine etik olmayan bir şekilde 'bahşiş' gibi para verilmesini eleştirdi. Basın meslek ahlak ilkelerine bağlı olan ve kamu yararını her şeyin üstünde tuttuklarını söyleyen gazeteciler özür beklediklerini ifade etti.  

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!