banner2

Azra Gülendam'ı vahşice katletmişti! Murat Ayhan cezaevinde intihar etti!

Antalya'da üniversite öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu'nu vahşice öldüren Mustafa Murat Ayhan, Diyarbakır'da tutuklu bulunduğu cezaevinde bileklerini keserek intihar etti.

Gündem 29.09.2022, 10:46 29.09.2022, 10:46
Abone ol
Azra Gülendam'ı vahşice katletmişti! Murat Ayhan cezaevinde intihar etti!

Antalya'da üniversite öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu'nu öldürüp, cesedini 13 parçaya ayırdığı suçlamasıyla ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezasına çarptırılan Mustafa Murat Ayhan'dan şoke eden bir haber geldi.

KATİL CEZAEVİNDE İNTİHAR ETTİ

Katil Ayhan, tutuklu bulunduğu Diyarbakır 1 No'lu Yüksek Güvenlikli Cezaevi'nde intihar etti.

NE OLMUŞTU?

Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü 3'üncü sınıf öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu, geçen yıl 28 Temmuz'da evden çıktıktan sonra kendisinden haber alınamadı.

Telefonu da kapalı olan Haytaoğlu'na ulaşılamayınca Adana'dan gelen babası Mustafa Haytaoğlu, polise kayıp başvurusu yaptı. Antalya polisi, Azra'nın cep telefonundan en son inşaat mühendisi ve emlak ofisi sahibi Mustafa Murat Ayhan ile görüştüğünü tespit etti.

Cinayet masası ekiplerinin çapraz sorguya aldığı Ayhan, cinayeti itiraf etti. Mustafa Murat Ayhan, Varsak'ta ormanda Azra Gülendam Haytaoğlu'nu gömdüğü yeri ekiplere gösterdi. Cesedin parçalarını bulan ekipler, otopsi için Antalya Adli Tıp Kurumu morguna gönderdi.

Azra'nın başı tüm aramalara rağmen bulunamadı. Mustafa Murat Ayhan, çıkarıldığı hakimlikçe tutuklandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!