banner2

AK Partili Kabaktepe'den Kılıçdaroğlu'na gönderme: Birileri CHP liderine operasyon çekiyor olmasın?

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, elektrik faturasıyla ilgili provokasyona imza atan Kılıçdaroğlu'na gönderme yaparken 'Birileri Kılıçdaroğlu'na operasyon çekiyor olmasın? Zira ortaya koymaya çalıştığı bu gündemler kendisini parti içerisindeki adaylık yarışında zayıf duruma düşürüyor. Bizden söylemesi...' dedi.

Gündem 10.02.2022, 16:17
Abone ol
AK Partili Kabaktepe'den Kılıçdaroğlu'na gönderme: Birileri CHP liderine operasyon çekiyor olmasın?

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, elektrik faturalarıyla ilgili sosyal medya hesabından dün akşam Cumhurbaşkanı Erdoğan'a çağrı yaptı. Kılıçdaroğlu, elektrik faturalarından alınan KDV tutarının yüzde 1'e indirilmesi ve 31 Aralık'ta yapılan zamların geri çekilmesini isteyerek provokasyon peşinden koştu.

'ALGI PEŞİNE DÜŞTÜ'

Kılıçdaroğlu'nun isyana teşvik çağrısına sosyal medya hesabından tepki gösteren AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, şu ifadeleri kullandı; "CHP lideri Kılıçdaroğlu, her videoda adeta skandal başka bir kurmacayla karşımıza çıkıyor. Önce sahte belgeyle trollere taş çıkarttı. Sonra geceliği 100.000 liralık odadan yaptığı konuşma, partililerince ifşa edildi. Şimdi de adeta provakatif cümlelerle algı peşine düştü."

'BİRİLERİ KILIÇDAROĞLU'NA OPERASYON ÇEKİYOR OLMASIN'

Osman Nuri Kabaktepe, diğer paylaşımında ise "Birileri Kılıçdaroğlu'na operasyon çekiyor olmasın? Zira ortaya koymaya çalıştığı bu gündemler kendisini parti içerisindeki adaylık yarışında zayıf duruma düşürüyor. Bizden söylemesi..." dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!