Yandex Metrica

Sahibinden araba fiyatına satılık kurbanlık! 3 yaşındaki Yiğit göz doldurdu

Sahibinden araba fiyatına satılık kurbanlık! 3 yaşındaki Yiğit göz doldurdu

Çorum’da Kurban Bayramı öncesi satışa çıkarılan 1 ton 300 kilo ağırlığındaki boğa, alıcısını bekliyor. Kurbanlık boğa için 80 bin TL isteyen Doğan Beggi, ‘‘Ona Yiğit adını verdim sadece tahıl ve arpa ile besledim. Alıcısına şimdiden hayırlı olsun’’ diye konuştu.

Genel

16.05.2024, 20:21

Besici Doğan Beggi’nin Sungurlu ilçesine bağlı İmirli köyündeki çiftliğinde 80 bin liradan satışa çıkardığı bir ton 300 kilogram ağırlığındaki boğa, vatandaşların ilgisini çekiyor.

Beggi yaptığı açıklamada, 3 yaşındaki simental cinsi boğasını özenle beslediği belirterek, boğayı yetiştirirken ilaç ve hormon kullanmadım. Onu tahıl ve arpa ile besledim. Alıcısına da şimdiden hayırlı olsun." diye konuştu.

Boğayı 8 aylık iken aldığını ve şu anda 1 ton 300 kilogram civarında geldiğini söyleyen Beggi, boğanın ağırlığından dolayı 80 bin TL değerinde olduğunu belirtti.

Beggi, “Şimdiye kadar 1 avuç da olsa küspe yedirmedik. Her hayvan ile karıştırılacak bir hayvan değil. Paraları boşa gitmez. Ben Yiğit’in alıcılarını bekliyorum” ifadelerini kullandı.

1,3 tonluk kurbanlık boğa 80 bin liradan satışa çıktı
 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading