Yandex Metrica

Sağlıkçılardan Ekrem İmamoğlu'na tepki: Size kim söylettiriyor?

Sağlıkçılardan Ekrem İmamoğlu'na tepki: Size kim söylettiriyor?

Saraçhane'deki İBB binası önünde eylem yapan sağlıkçılar, ücretsiz ulaşım ve otopark desteğinin sona ermesi üzerine Ekrem İmamoğlu'na tepki gösterdi. SAĞLIK-SEN İstanbul 1 No'lu Şube Başkanı Zafer Caner, "pandemi bitti" argümanını size kim söylettiriyor?" şeklinde konuştu.

Genel

23.01.2024, 18:03

SAĞLIK-SEN İstanbul üyesi bir grup, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin (İBB) kendilerine tanınan ücretsiz toplu ulaşım hakkına son verdiği gerekçesiyle eylem yaptı.

Saraçhane'deki İBB binası önündeki eylemde grup adına açıklamayı, SAĞLIK-SEN İstanbul 1 No'lu Şube Başkanı Zafer Caner yaptı. 

İstanbul’da kavrulacak: Termometreler ilk kez bu dereceyi görebilir! İşte haftalık hava durumu... İstanbul’da kavrulacak: Termometreler ilk kez bu dereceyi görebilir! İşte haftalık... Haberi Görüntüle

''SİZE KİM SÖYLETTİRİYOR?''

Caner, "Pandemi hala devam ediyor, ancak ücretsiz ulaşım ve otopark desteği sona erdi. Soruyoruz: Salgın etkisini kaybetti mi? Hayır. Her gün yüzlerce insan bu hastalıktan can veriyor mu? Evet. O halde Ekrem İmamoğlu'na soruyoruz. Belediye meclisinin salt çoğunlukla defalarca önünüze getirdiği "ücretsiz uygulama devam etsin" teklifini reddetme gerekçeniz olan "pandemi bitti" argümanını size kim söylettiriyor?" şeklinde konuştu.

İstanbul'da vahşet: Temizlik ilanından çağırıp genç kızı öldürdü! Ceset parçalarını sakladığı yerler tüyler ürpertti! İstanbul'da vahşet: Temizlik ilanından çağırıp genç kızı öldürdü! Ceset parçalarını... Haberi Görüntüle

KIRMIZI KART GÖSTERİLDİ

SAĞLIK-SEN üyeleri gerçekleştirdikleri basın açıklamasının ardından ellerindeki kırmızı kartları gösterdi.

Belediye binasına yürümek isteyen grup ile polis arasında kısa süreli gerginlik yaşandı.
 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading