Yandex Metrica

Ordu'da akılalmaz hırsızlık ! Çaldıkları araçla bakın ne yaptılar

Ordu'da akılalmaz hırsızlık ! Çaldıkları araçla bakın ne yaptılar

Ordu'da inanılmaz bir hırsızlık vakası yaşandı. 11,12 ve 14 yaşlarındaki 3 tane çocuk oto galeriye girerek çaldıkları arabayla İstanbul'a kadar yaklaşık 900 kilometre yol gitti.

Genel

23.01.2024, 18:24

Ordu'da k üçük çocukların akıl almaz hırsızlığı yok artık dedirtti. Bir oto galeriye giren C.U., E.K. ve A.K. isimli çocuklar, dükkandaki kısa süreli arayışlarının ardından buldukları kontak anahtarı ile araba çaldı.

İstanbul’da kavrulacak: Termometreler ilk kez bu dereceyi görebilir! İşte haftalık hava durumu... İstanbul’da kavrulacak: Termometreler ilk kez bu dereceyi görebilir! İşte haftalık... Haberi Görüntüle

ÇOCUKLARIN DAHA ÖNCE 5 OTO GALERİDEN ARABA ÇALDIKLARI ÖĞRENİLDİ

Rahat tavırlar sergileyerek direksiyona geçen çocuklar, manuel vites araçla 900 kilometre uzaklıktaki İstanbul'un Esenyurt ilçesine geldi.

Aralarından birinin daha önce de hırsızlıktan kaydı olduğu ve çocukların olaydan önce 5 oto galeriden daha araba çaldığı öğrenildi. En son Esenyurt mevkinde görülen çocukların ise yolda yakıt almak için iki kez durduğu öğrenilirken, akıllara "nasıl yakıt aldı" sorusu takıldı. Çocukların çaldıkları arabaya bindiği son görüntüleri ise kameralara yansıdı.

Aracı çalınan oto galericinin avukatı ise şunları söyledi:

"Ordu'da galericilik ile uğraşan müvekkilim beni aradı. Ve araçlarının çalındığını söyledi. Olaya ilişkin ellerindeki görüntüleri gönderdi. Görüntüyü izlediğimde gerçekten çok şaşırdım. Çünkü küçük çocuklardı. Yanlış hatırlamıyorsam 11,12 ve 14 yaşlarındaki 3 tane çocuk gece galeriye giriyorlar. Anahtarları alıp aracı da alıp İstanbul'a doğru hareket ediyorlar. Hiçbir denetime takılmadan İstanbul'a geliyorlar. Hatta yolda yakıtta alıyorlar. Bu çocuklara 4 gündür ulaşılamıyor. Esenyurt'da birkaç kere gişeden geçtikleri tespit edilmiş. Sanırım araçta yatıp kalkıyorlar. Müvekkilimin endişesi önce çocuklar ve kimseye bir zarar gelmemesini arzuluyor. Ve akabinde de aracının yakalanmasını istiyor. Bildiğim kadarıyla bu çocuklar Ordu'da çeşitli suçlara da karışmışlar araba hırsızlıkları gibi birçok suça. Bir an önce arabanın yakalanmasını ve çocuklarında selametle ailelerine kavuşmasını müvekkilim arzuluyor" 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading