Yandex Metrica

Manavgat 'ta vatandaşlar yağmur duasına çıktı

Manavgat 'ta vatandaşlar yağmur duasına çıktı

Antalya'da orman yangınlarının sürdüğü Manavgat'ta vatandaşlar Merkez Külliye Camii'nde yağmur duasına çıktı.

Genel

23.01.2024, 17:45

Antalya'nın Manavgat ilçesinde orman yangınları devam ederken, vatandaşlar yağmur duasına çıktı. Manavgat'taki Merkez Külliye Cami avlusundaki gerçekleştirilen duaya, Antalya İl Müftüsü Nazif Fethi Yalçınkaya ve vatandaşlar katıldı.

Sokak kan gölüne döndü! Çöp atan eşini öldüren adamın söyledikleri herkesi şaşırttı! Sokak kan gölüne döndü! Çöp atan eşini öldüren adamın söyledikleri... Haberi Görüntüle

"ÜLKENİN CİĞERLERİ YANDI"

Yangınların bir haftadır sürdüğünü belirten Müftü Yalçınkaya, ülkenin ciğerlerinin yandığını ifade etti. Devlet ve millet olarak yangınlara karşı canla başla mücadele verildiğini dile getiren Yalçınkaya, "Ülkemizin en güzel bölgelerinden Manavgat'ımızın yangınla mücadelesi devam ediyor. Yangınlarda canlar kaybettik, insanlarımızın evleri yandı. Bu yangınlara sebep olanlara ve ülkemiz üzerinde iş çevirmeye çalışanlara Cenabıhak fırsat vermesin. Birlik ve beraberlik içinde inşallah bugünleri de en kısa zamanda atlatacağız." açıklamasını yaptı. Konuşmalar sona erdikten sonra vatandaşlar yağmur duası etti.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading