Yandex Metrica

Sitede Ara

Mahsun Kırmızıgül'den provokasyon: Asker neden kışladan çıkmıyor?

Mahsun Kırmızıgül'den provokasyon: Asker neden kışladan çıkmıyor?

Tüm Türkiye'nin gözü kulağı yangın bölgelerinden gelen söndürme haberlerindeyken ve şarkıcı Mahsun Kırmızıgül de diğer bazı isimler gibi provokatif bir açıklama yaptı.

Genel

23.01.2024, 17:45

Türkiye'nin orman yangınlarıyla mücadelesi aralıksız ve başarıyla devam ederken, bundan açıklaması zor bir rahatsızlık duyan kimi ünlü isimler provokatif söylemleriyle tepki topluyor. Söz konusu isimler, Tarım ve Orman Bakanlığı, İçişleri bakanlığı, diğer bakanlıklar, TSK ve ilgili tüm birimlerin yangınlara karşı canla başla verdiği mücadeleyi yok sayan isimler kervanına Mahsun Kırmızıgül de katıldı.

İstanbul'da vahşet: Temizlik ilanından çağırıp genç kızı öldürdü! Ceset parçalarını sakladığı yerler tüyler ürpertti! İstanbul'da vahşet: Temizlik ilanından çağırıp genç kızı öldürdü! Ceset parçalarını... Haberi Görüntüle

SOSYAL MEDYA HESABINDAN PAYLAŞTI

Şarkıcı Mahsun Kırmızıgül, Twitter hesabından paylaştığı açıklamasında "Eskiden felaketler yaşandığında, anında askerler halkın yardımına koşardı. Ülke günlerdir yangınla boğuşurken askerlerlerin kışlalardan çıkmamasının nedenini bilen var mı?" ifadelerini kullanarak provokatif bir yaklaşım sergiledi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading