banner2

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan vefat eden İmran Kılıç için taziye ilanı

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç vefat etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan vefat eden AK Parti Milletvekili İmran Kılıç için taziye ilanı verdi.

Genel 19.11.2021, 08:49 19.11.2021, 09:01
Abone ol
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan vefat eden İmran Kılıç için taziye ilanı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç'ın tedavi gördüğü Ankara Şehir Hastanesinde vefat ettiğini bildirdi.

'DEĞERLİ AĞABEYİMİZ HAYATA VEDA ETTİ'

Bakan Koca, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şunları kaydetti: "Kahramanmaraş milletvekili, ilim ve irfan adamı değerli ağabeyimiz İmran Kılıç, tedavi gördüğü Ankara Şehir Hastanesi'nde hayata veda etti. Kendisine Allah'tan rahmet; ailesine, dostlarına ve Kahramanmaraş halkına başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun."

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün vefat eden AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç için taziye ilanı verdi.

'HAYATINI İLİM VE İRFAN İÇİN HARCADI'

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bugün bazı gazetelerde yayımlanan başsağlığı mesajı şöyle:

"Hayatını müftü, idareci, yazar, programcı, konuşmacı olarak irşad ve eğitim-öğretim faaliyetlerine adayan ilim ve irfan insanı İmran Kılıç kardeşimiz ebedi aleme irtihal etmiştir. Ülkemize ve milletimize hizmetlerini daima şükranla yad edeceğimiz kardeşimize Allah'tan rahmet, ailesine, Kahramanmaraşlılara ve sevenlerine başsağlığı diliyorum."

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!