banner2

'Çöp evden' kurtarılan Cem'den iyi haber geldi! Hastaneden taburcu edildi

Bursa'nın Nilüfer ilçesinde 'çöp ev'den kurtarılan 9 yaşındaki Cem Muhammet A. Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'ndeki tedavisinin 22. gününde taburcu edildi. Küçük çocuk, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü yetkilileri tarafından hastaneden alınıp, kuruma ait eve yerleştirildi.

Genel 16.08.2022, 10:52 16.08.2022, 11:08
Abone ol
'Çöp evden' kurtarılan Cem'den iyi haber geldi! Hastaneden taburcu edildi

Bursa'nun Nilüfer ilçesinde 21 Temmuz günü boşaltılmak istenen 'çöp evdeki' kilitli odada, teyzei Kamuran Pınar A. tarafından alıkonulan Cem Muhammet A. baygın bulundu. Kardeşinin oğlu Cem'e bebekliğinden beri annesinin baktığını o ölünce de kendi yanına aldığını söyleyen Kamuran A. gözaltına alınmıştı. 

TEDAVİ İÇİN HASTANEYE YATIRILMIŞTI 

Cem Muhammet A., Antalya'da oturan annesi Yasemin A.'ya teslim edildi, Kamuran Pınar A. ise tutuklandı. Cem Muhammet, savcılık emriyle Antalya Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ekiplerince annesinin yanından alınıp, tedavisi için Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'ne götürüldü.

20 KİLOYA KADAR ULAŞTI 

Tedavi sürecinde 20 kiloya kadar ulaşan Cem Muhammet, 22 günün ardından dün akşam taburcu edildi. Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü yetkilileri tarafından hastaneden alınan Cem Muhammet, adresi gizli tutulan eve yerleştirildi. Cem Muhammet'in psikolojik ve gelişimsel süreciyle ilgili tedavisinin devam edeceği, düzenli kontrol edileceği öğrenildi. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!