AK Parti Sözcüsü Çelik'ten Cumhurbaşkanı Erdoğan'a çirkin ifadeler kullananlara tepki! 'İnsanlıktan nasibini almamışlardır'

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'ın sağlığına yönelik çirkin ifadeler kullanan kişiler için, "insanlıktan nasibini almamış ve şifa bulması imkansız" ifadelerini kullandı.

Genel 06.02.2022, 15:38 06.02.2022, 16:21
Abone ol
AK Parti Sözcüsü Çelik'ten Cumhurbaşkanı Erdoğan'a çirkin ifadeler kullananlara tepki! 'İnsanlıktan nasibini almamışlardır'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımdas, Türkiye ve dünyanın her tarafından milyonlarca insanın Cumhurbaşkanı Erdoğna ve eşi Emine Erdoğan'ın sağlığı için iyilik dileklerini ilettiğini aktardı. 

'ÇİRKİN YAKLAŞIMLARDA BULUNANLAR İNSANLIKTAN NASİBİNİ ALMAMIŞLARDIR'

Diğer yandan insanlıktan nasibini almamış bazı kişilerin çirkin ifadelerini lanetlediklerini ifade eden Çelik, şu sözleri kullandı: 

"Cumhurbaşkanı'mızın ve saygıdeğer Hanımefendi'nin sağlıklarına dönük çirkin yaklaşımlarda bulunanlar insanlıktan nasibini almamıştır, bunların şifa bulması da imkansızdır. İnsanlıktan nasibini almamış bu kişilere en iyi cevabı, iyilik ve sağlık dileyen milyonlar vermektedir. İnsanlıktan nasibini almamış olanları kendi kinlerine ve çirkinliklerine mahkum ediyoruz. Cumhurbaşkanı'mıza ve değerli Hanımefendi'ye acil şifalar diliyoruz."


 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!