banner2

3 Mayıs hava durumu/ Meteoroloji uyardı! Çarşamba günü etkisi altına alacak! O bölgelerde yaşayanlar şemsiyenizi almadan çıkmayın!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan değerlendirmeye göre, İstanbul, Ankara ve İzmir'de 3 Mayıs çarşamba günü hava yağışlı olacak. Meteoroloji uzmanı Bünyamin Sürmeli üç ilimiz için beklenen hava durumunu açıkladı.

Genel 02.05.2023, 09:50 02.05.2023, 10:35
Abone ol
3 Mayıs hava durumu/ Meteoroloji uyardı! Çarşamba günü etkisi altına alacak! O bölgelerde yaşayanlar şemsiyenizi almadan çıkmayın!

Meteoroloji'den yapılan son hava durumu açıklamasına göre, Trakya, Batı ve Orta Karadeniz'in iç kesimleri, Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu Bölgesi, Güneydoğu Anadolu'nun doğusu ile Akdeniz'in iç kesimleri yağışlı geçecek. 

TÜRKİYE GENELİNDE PARÇALI BULUTLU HAVA HAKİM OLACAK 

Ülkemiz genelinin parçalı ve çok bulutlu, Trakya kesimi, Batı Karadeniz’in iç kesimleri, Orta ve Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu’nun kuzey ve doğusu, İstanbul, Isparta, Osmaniye, Kahramanmaraş, Sinop ve Sivas çevreleri, Ankara'nın kuzey ve batısı, Çankırı'nın batısı, Hatay’ın kıyı kesimleri ile Akdeniz’in Toroslar kesiminin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek.

ÇARŞAMBA GÜNÜ YAĞMUR GELİYOR 

İstanbul, Ankara ve İzmir'de hava nasıl olacak? haberglobal Bünyamin Sürmeli açıkladı. 

 İstanbul’da hava parçalı bulutlu, sıcaklık 19 derece. Çarşamba günü bölgesel yağmur geçişleri görülebilir, sıcaklık değişmiyor.

Ankara az bulutlu, güneş görülüyor. Çarşamba günü bulutlar artıyor fakat sıcaklık 17-18 derecelerden 20-21 derecelere çıkacak.

İzmir’de 25 derece sıcaklık ölçülüyor, hava parçalı bulutlu. Çarşamba günü bulutlar artacak. Perşembe günü sağanak yağmur ihtimali var.

2 MAYIS SALI

İSTANBUL: PARÇALI BULUTLU 19/10

ANKARA: AZ BULUTLU 18/3

İZMİR: PARÇALI BULUTLU 25/12

3 MAYIS ÇARŞAMBA

İSTANBUL: PARÇALI BULUTLU VE YAĞMURLU 19/11

ANKARA: PARÇALI BULUTLU 21/4

İZMİR: ÇOK BULUTLU 24/15

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!