banner2

ZAMLI İKRAMİYE AÇIKLADI: Emekliye 1 maaş ikramiye geliyor! 7.500 TL ödeme yapılacak

Milyonlarca emekli için müjdeli haber duyuruldu. Emeklilere Kurban Bayramı'nda anlaşmalı bankalardan 7500 TL ödeme yapılacak. 

Ekonomi 27.05.2023, 15:24 27.05.2023, 15:24
Abone ol
ZAMLI İKRAMİYE AÇIKLADI: Emekliye 1 maaş ikramiye geliyor! 7.500 TL ödeme yapılacak

Milyonlarca emeklinin beklediği emekli bayram ikramiyeleri için önemli bir duyuruldu. SSK, Bağ-Kur dahil tüm emeklileri kampayan bu bayram ikramiyesinde 7500 TL ödeme yapılacak. Garanti Bankası tarafından yapılacak olan bayram ikramiyesi ödemelerini almak için ise tek bir şart bulunuyor.

EMEKLİYE 7500 TL

Garanti Bankası tarafından tüm emeklilere verilecek olan bu ödemeyi alabilmek için yalnızca tek bir şart bulunuyor. 7500 TL'den başlayan bu ödeme ise başvuru şartını yerine getiren kişilerde 15 bin TL'ye kadar çıkabileceği açıklandı.

TEK BİR ŞARTI VAR

Sosyal Güvenlik Kurumu  ile anlaşmalı bankalar tarafından yapılan bu ödemede emeklilerin ekonomik anlamdda rahatlaması amaçlanıyor. Bankalar tarafından ödenen emekli maaşı promosyonlarında büyük bir artış yapan Garanti Bankası emeklilere yalnızca maaşlarını 3 yıl boyunca bankalarına taşımaları karşılığından 7500 TL'lik ödeme yapacak. 

BAŞVURU EN YAKIN ŞUBEYE

Emeklilere özel bu promosyonu verecek olan Garanti Bankası'ndan sizde bu ödemeyi almak istiyorsanız T.C. kimlik kartınız ile en yakın Garanti Bankası şubesine giderek başvuruda bulunabilirsiniz.


 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!