Son dakika: Resmi açıklama geldi! Kredi ve kredi kartı borçlarınız siliniyor

Denizbank ile QNB Finansbank, uygun faizli borç kapama kredisi ile banka borçlarının anında kapatılmasına olanak sağlıyor. Bu kredinin detayları için haberimizi okumaya devam edin. 

Ekonomi 11.05.2022, 14:11
Son dakika: Resmi açıklama geldi! Kredi ve kredi kartı borçlarınız siliniyor

Türkiye'de özellikle son zamanlarda kredi ve kredi kartı kullanımı büyük artış gösterdi. Bununla birlikte bazı vatandaşlar borçlarını ödemekte zorlanıyor. Hal böyleyken bankalar çeşitli kredilerle vatandaşlara ödeme kolaylığı sağlıyor. İşte detaylar...

Finansbank ve Denizbank resmi internet sayfaları ile sosyal medya hesapları üzerinden yapılan son dakika açıklamasına göre borç kapama kredisine 2 dakika içerisinde onay verilecek ve bu şekilde 125 bin TL tutarında borç kapatma kredisi anında müracaat işlemlerini gerçekleştiren vatandaşların hesabına geçecek.

DENİZBANK BORÇ KAPATMA KREDİSİ

DenizBank resmi internet sayfası üzerinde oluşturulan son dakika açıklamasına göre 3 ay ertelemeli olacak biçimde 36 aylık vade seçeneği ile 125 bin TL tutarında borç kapatma kredisi vatandaşlara verilecek. Denizbank resmi internet uygulamasından ve bankanın şubelerine giderek müracaat işlemlerinizi yapabilirsiniz.

QNB FİNANSBANK BORÇ KAPATMA KREDİSİ

Finansbank tarafından oluşturulan son dakika açıklamasına göre 3 yıl vade seçeneği ile 90 gün ertelemeli bir şekilde 125 bin TL tutarında borç kapatma kredisini kullanmakta olan vatandaşlar bütün borçlarından anında kurtulabilir. Finansbank kendi internet sayfası üzerinden banka şubelerinden TC kimliğimiz ile beraber müracaat işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz gibi diğer taraftan Denizbank ve Finansbank şubeleri üzerinden ya da Finansbank ve Denizbank mobil bankacılık uygulamaları üzerinden 125 bin TL tutarında ihtiyaç kredisinden faydalanmak amacıyla müracaat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!