banner2

Son dakika: Emekliden sonra işçiye de promosyon müjdesi verildi! 11 bin 100 TL hesaplara yatacak

Banka promosyonlarında yeni haberler gelmeye devam ediyor. Birçok banka promosyon yarışında müşterileri cezbetmek için yeni miktarlar açıklarken son olarak belediye işçilerine verilecek olan 11.100 TL'lik promosyon haberi sevinçle karşılandı. Detaylar haberimizde...

Ekonomi 24.10.2022, 12:50
Abone ol
Son dakika: Emekliden sonra işçiye de promosyon müjdesi verildi! 11 bin 100 TL hesaplara yatacak

Kırıkkale'nin Yahşihan Belediyesi'nde görev yapan 326 personelin hesaplarına 11 bin 100 TL banka promosyonu yatırılacağı belirtildi. Yahşihan Belediyesi'nde görev yapan toplam 326 personelin maaşlarının yatırılacağı banka ve personele ödenecek promosyon miktarının belirlenmesi amacıyla sözleşme imzalandı. 

Yeni maaş anlaşması sonrasında belediye personeline tek seferde 11 bin 100 TL banka promosyonu ödenmesine dair anlaşma da ihale sözleşmesinde yer aldı. Banka promosyonu, çalışanlar arasında büyük bir sevinçle karşılandı. Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, belediye personelinin yüzünü güldürecek maaş promosyon ihale sürecinin tamamlanmasında büyük bir emek sarf edildiğini belirtti. 

Türkyılmaz, "Her zaman çalışanlarımızın yanındayız ve yanında olmaya devam edeceğiz. Çalışanlarımızın refahı için yoğun çalıştık ve iyi bir sonuca ulaştık. 326 çalışanımız bu promosyondan yararlanacak. Banka promosyonu ile maaş ödediler diyenlere de iyi bir cevap oldu. 11 bin 100 TL promosyon bütün çalışma arkadaşlarıma hayırlı olsun" dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!