Son dakika! Balinalar bu 3 metaverse coini takip etmeye başladı! Zengin etme potansiyeline sahip

Kripto para balinası adı verilen büyük yatırımcıların en çok tercih ettiği metaverse coin projeleri nihayet ortaya çıktı. Balinalar, piyasaların düşüşünü fırsat bilerek bu coinleri dipten topladı.

Ekonomi 21.01.2022, 15:06
Son dakika! Balinalar bu 3 metaverse coini takip etmeye başladı! Zengin etme potansiyeline sahip

Girişim sermayesi şirketi Epyllion CEO’su Matthew Ball’a göre son dönemde bir hayli popüler hale gelen metaverse, 10 yılda 30 trilyon dolara ulaşacak. Hal böyleyken birçok yatırımcı metaverse coinlere akın etti. Balinaların en çok takip ettiği coinler ise SAND, MANA VE AXS oldu.

THE SANDBOX (SAND)

Kriptokoin'in haberine göre SAND tokenı ile The Sandbox’ta oyun içi arsa satın da alınabiliyor. Sandbox, karakterleri ve ürünleri paraya çevirme imkanı sunuyor.

DECENTRALAND (MANA)

MANA, 2021’in başından bu yana yüzde 3.500 yükseldi. MANA da Decentraland’de arsa almak için kullanılabiliyor.  Decentraland kullanıcıları da LAND token’larını paraya çevirebiliyor. LAND token’ları MANA fiyatı üzerinden değerlendiriliyor.

AXIE INFİNİTY (AXS)

AXS, 2021’den bu yana yüzde 14.000 yükseldi. Yine bir oyna-kazan (play-to-earn) projesi olan Axie Infinity’de kullanıcıların oyuna girebilmesi için üç Axie’ye ihtiyacı var. Kazanan, Axie’lerini geliştirmek için kullanabileceği deneyim puanları kazanıyor. The Sandbox ve Decentraland’de olduğu gibi, Axie Infinity’de de dijital arsalar NFT olarak bulunuyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!