banner2

Migros'tan destansı ramazan indirimi! Ayçiçek yağı, şeker, çay, yumurta, peynir fiyatları dibi gördü: Ama sınırlı süreyle satılacak

Ramazan ayının gelişiyle birlikte birçok zincir market düzenlediği indirim günleriyle vatandaşlara uygun fiyattan ürün sunuyor. Bu fiyat politikaları ile marketler müşteri çeşitliliğini artırırken vatandaşın cebi bir nebze de olsa nefes alıyor. Migros, yeni kampanyasıyla ayçiçek yağı, şeker gibi birçok üründe fiyatları düşürdü.

Ekonomi 02.04.2023, 11:20 02.04.2023, 12:52
Abone ol
Migros'tan destansı ramazan indirimi! Ayçiçek yağı, şeker, çay, yumurta, peynir fiyatları dibi gördü: Ama sınırlı süreyle satılacak

Ramazan bereketiyle geldi. Son 1 yıldır fiyatları fahiş seviyelerde artıran zincir marketler bu dönemde tepkilerin odağında kalmışken şimdi fiyatları düşürerek müşteri çeşitliliğini artırmak istiyor. Fiyatları düşüren zincir marketlerden biri olan Migros, ayçiçek yağı ve şeker gibi birçok temel tüketim ürününde fiyatları düşürdü. 

MİGROS RAMAZAN İNDİRİMLERİ

Migros indirimleri kapsamında tuvalet kağıdı çeşitleri 45 TL, 1 kilogram tost peyniri 49 TL'ye satılıyor. Öte yandan süt ve süt ürünlerinde yüzde 50'ye Varan indirimler dikkat çekiyor. Ayrıca Migros marketin indirim listesi içerisinde Selpak, Colgate, Fairy, Züber Ve Enka gibi markalarda da önemli düzeydeki indirimler müşterileri bekliyor.

Diğer yandan Migros'ta ayçiçek yağı da indirimli fiyatlardan müşterileriyle buluşuyor. Güncel fiyatları takip etmek için Migros'un resmi sitesine geçiş yapabilirsiniz.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!