banner2

Emeklilere promosyon müjdesi! Zam alan emekliye fazladan ödeme yapılacak!

Yeni yıl ile birlikte asgari ücrete gelen zamla birlikte emeklilere de yüzde 30 oranında zam yapıldı. Özel ve kamu bankaları da yeni promosyon kampanyalarıyla emekliler için birbirleriyle yarışıyor.

Ekonomi 17.01.2023, 21:18
Abone ol
Emeklilere promosyon müjdesi! Zam alan emekliye fazladan ödeme yapılacak!

Emekli vatandaşlara yapılan zamle birlikte  promosyon rakamlarıda güncellendi. Akbank, mevcut emekli maaşı için en yüksek tutarı sağlayan bankalardan biridir. Emeklinin yüzünü güldüren ilk promosyon müjdesi ise  Akbank'tan geldi.

BANKALAR KENDİ ARALARINDA REKABET İÇİNDE 

Akbank Ocak 2023 promosyon tutarı hakkında bilgi verdi. Akbank, geçen yıl milyonlarca emekli promosyon ücretlerini cebine indirmeyi başardı. Bankalar, kendi aralarında ciddi bir rekabet içinde daha fazla müşteri çekmek için en yüksek başarıyı yakalamaya çalışan bankalarda 2023 yılında faaliyetlerine hız kesmeden devam edecek. Akbank 2023 aktüel promosyon rakamları şu şekilde, 

ZAM ALAN EMEKLİYE PROMOSYON MÜJDESİ! 

Akbank Ocak ayı promosyon kampanyası;

• 500 Türk Lirası Altında Maaş Alanlara: 4200 Türk Lirası

• 500 Türk Lirası – 7.500 Türk Lirası Arasında Maaş Alanlara: 4850 Türk Lirası

• 500 Türk Lirası – 10.000 Türk Lirası Arasında Maaş Alanlara: 6250 Türk Lirası

• 10000 Türk Lirası ve Üzerinde Maaş Alanlara: 7000 Türk Lirası

• SGK Emekli Maaşını Akbank’tan Alanlara 7000 Türk Lirası

3 YIL AYNI BANKADA KALMAK ŞART

Akbank’ın emeklilere vermiş olduğu promosyon tutarındanda söz ederek,  Emekli Sandığı, SSK veya Bağ-Kur emeklileri, 1-31 Ocak 2013 tarihleri arasında maaşlarını Akbank'a aktararak bu kampanyadan faydalnabilecek. Ancak, Akbank'a maaş aktaran emeklilerin 3 yıl maaşlarını bu bankadan almaları gerekiyor.

Emeklilere 7.000 TL'ye kadar promosyon ücreti ödeniyor. Emekliler promosyonların yanı sıra şubelere gitmelerine gerek kalmadan Akbank'ın mobil ya da internet bankacılığından maaş transferi yapılabilir. Ayrıca maaşınızı Akbank'a havale edebilir ve müşteri hizmetleri merkezi aracılığıyla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!