banner2

Bekçilik sınav sonuçları açıklandı mı? Bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak, belli mi?

Bekçilik sınavı 17 Temmuz 2022 Pazar günü yapıldı. Bekçilik yazılı sınavı toplam 120 dakika sürdü. Daha sonra 2022/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınavının soru ve cevapları açıklandı. Adaylar, soru ve cevaplara bakarak başarı puanını hesaplamaya çalıştı. Peki bekçilik sınav sonuçları açıklandı mı? Bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak, belli mi?

Eğitim 03.08.2022, 09:04 05.08.2022, 11:10
Abone ol
Bekçilik sınav sonuçları açıklandı mı? Bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak, belli mi?

Bekçilik sınav sonuçları gündemde yerini aldı. 17 Temmuz tarihinde uygulanan bekçilik sınavı sonrasında ilerleyen günlerde cevap anahtarı yayımlandı. Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapılan bekçilik sınavı sonuçları merak ediliyor. Peki bekçilik sınav sonuçları açıklandı mı? Bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak, belli mi?

BEKÇİLİK SINAVI SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

17 Temmuz tarihinde uygulanan bekçilik sınavı sonuçları henüz açıklanmadı.

BEKÇİLİK SINAVI SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

2022/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınavı sonuçlarının açıklanacağı tarih belli oldu. Bekçilik sınav sonuçları 5 Ağustos 2022 tarihinde açıklanacak.

BEKÇİLİK SINAV SONUÇLARINA NEREDEN BAKILACAK?

2022 bekçilik sınav sonuçlarına www.meb.gov.tr , http://odsgm.meb.gov.tr ile https://www.pa.edu.tr/ internet adreslerinden bakılacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!