A Milli Kadın Voleybol Takımı’yla tarihi bir yaz dönemi geçiren Melissa Vargas, ay-yıldızlı ekibin ulaştığı 3 şampiyonlukta da büyük pay sahibiydi. Çin ekibi Tianjin'de sezonu tamamlamasının akabinde Fenerbahçe’ye transfer olan Melissa Vargas’ın paylaşımına, milli takımdan arkadaşı Zehra Güneş’ten beklenmedik bir yorum geldi.
![Trabzonspor bombayı patlatıyor! İspanya'dan geliyor](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/ts1.webp)
ZEHRA GÜNEŞ'TEN SÜRPRİZ YORUM
Paylaşımına, “İmkansızız ama işte buradayız, birlikte imkansızız ve mümkün olanı başka güne bırakıyoruz.” notunu düşen Vargas, Zehra Güneş’I de şaşırttı. Güneş paylaşıma yaptığı yorumda, “Oğlum bu ne” yorumunda bulundu.
![Branco, sevilla'ya gitti! En Nesyri transferinde son noktayı koyuyor](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/en-nesyr3.webp)
"MELİSSA VARGAS, İSTANBUL'A GERİ DÖNDÜ"
Fenerbahçe, Melissa Vargas’ın takıma yeniden döndüğünü, “Geçtiğimiz sezon Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımız ile lig şampiyonluğu kazanan, A Milli Kadın Voleybol Takımı'yla Milletler Ligi ve Avrupa şampiyonluğu yaşayıp, olimpiyat elemelerinde 7'de 7 yapan takımın bir parçası olan Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımız ve A Milli Kadın Voleybol Takımımızın en önemli isimlerinden biri olan oyuncumuz Melissa Vargas, İstanbul’a geri döndü.” ifadelerini kullanarak açıklamıştı.
İşte Melissa Vargas'ın paylaşımı ve Zehra Güneş'in ilginç yorumu;