Yandex Metrica

Sitede Ara

Willian Arao derbi öncesi galibiyet şifresini verdi: Alex de Souza ile konuşmuştuk!

Willian Arao derbi öncesi galibiyet şifresini verdi: Alex de Souza ile konuşmuştuk!

Son dakika haberleri... Fenerbahçe'nin Brezilyalı futbolcusu Willian Arao, Beşiktaş ile yapılacak derbi öncesi kulüp televizyonu FB TV'ye açıklamalarda bulundu.

Spor

23.01.2024, 19:51

 Fenerbahçe'nin Brezilyalı futbolcusu Willian Arao, Beşiktaş ile deplasmanda yapacakları derbiyi kazanmak için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını söyledi.

Sarı-lacivertli takımın 29 yaşındaki orta saha oyuncusu, FBTV'ye açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş maçına çok iyi hazırlandıklarını belirten Arao, "İyi oynuyoruz ve her hafta üzerine koyarak ilerliyoruz. Gelişiyoruz. Derbi maçlarının atmosferi farklıdır. Mental olarak hazır olmanız gerekiyor. FB TV'de yayınlanan eski maçları görüyorum. Alex de Souza da bana derbilerin önemini anlatmıştı. Derbiyi kazanmak için her şeyimizi vereceğiz. Elimizden gelenin en iyisini yapacağız." ifadelerini kullandı.

Teknik direktör Jorge Jesus ile ilgili görüşlerini aktaran Brezilyalı oyuncu, "Bugüne kadar çalıştığım teknik direktörler arasında en iyisi. Ondan her gün yeni bir şeyler öğreniyorum ki bu da bir oyuncu için çok önemli. Bu şekilde devamlı olarak gelişim gösterebiliyorsunuz. Kendisi çok talepkar bir teknik direktör. Dolayısıyla her zaman yüksek seviyede olmanız lazım." şeklinde görüş belirtti.

Geride kalan bölümde sergilediği performanstan memnun olduğunu vurgulayan Arao, "İyi oynadığımı düşünüyorum. Eminim ki her geçen gün üzerine koyarak performansımı daha da yukarı çekeceğim." diye konuştu.

Galatasaray'a büyük umutlarla gelmişti! Ve talip çıktı Galatasaray'a büyük umutlarla gelmişti! Ve talip çıktı Haberi Görüntüle

WILLIAN ARAO: ALEX DE SOUZA İLE KONUŞMUŞTUM

Derbi maçlarına çıkarken kendimi çok mutlu ve gururlu hissediyorum. Küçükken Brezilyalı çocukların hayalidir, büyük maçlarda oynamak. Eminim Türkiye’de de aynı şekildedir. Çocuklar her zaman büyük maçlarda, güzel atmosferlerde, büyük statlarda oynamanın hayalini kurarlar. Bu sebeple derbi haftalarında çok mutlu olurum küçükken kurduğum bu hayali bir kez daha gerçekleştiriyor olduğum için. Derbi maçları farklıdır, atmosferi farklıdır. Mental ve fiziksel olarak kendinizi çok iyi hazırlamanız gerekir ki elinizden gelenin en iyisini sahada verebilesiniz. Bazen derbide kontrolünüz dışında şeyler olabiliyor. Bunun içinde mental olarak da çok iyi hazır olmanız gerekiyor. Aramızda da konuşuyoruz. Ben ve benim gibi Türkiye’de ilk derbisini oynayacak oyuncular için bu önemli. Videolar izliyorum, Fenerbahçe Televizyonu’nda yayınlanan eski maçları görüyorum. Atmosfer nasıl oluyor, taraftar ve oyuncuların reaksiyonu nasıl oluyor? Bunları görme fırsatı elde ediyorum. Buraya gelmeden önce Alex de Souza ile konuşmuştum. Kendisi bana burada oynanan derbilerin önemini anlattı. Dolayısıyla bu maça hazırdan da fazlasıyım. Takım olarak iyi bir maç çıkarmak için hazırım.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading