Ümit Milli Futbol Takımı, Gürcistan ile yaptığı hazırlık maçını 1-0 kazandı. Ay-yıldızlılara galibiyeti getiren gol 41. dakikada penaltıdan geldi. Ömer Faruk Beyaz'ın penaltı vuruşunda top terse yatan kalecinin solundan ağlarla buluştu: 1-0. Milliler 66. dakikada Kazımcan Karataş'ın kırmızı kart görmesiyle maçı 10 kişi tamamladı.
![Ali Koç'tan sürpriz transfer açıklaması: Babası çok iyi Fenerbahçelidir](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/koc.webp)
ALTINTOP VE KUNTZ DA İZLEDİ
Bu arada Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve A Milli Takım Sorumlusu Hamit Altıntop ile A Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz da maçı statta izledi.