Yandex Metrica

Türkiye'nin rakibi belli oluyor! Gözler Play-off'ta

Türkiye'nin rakibi belli oluyor! Gözler Play-off'ta

Almanya'da düzenlenecek olan EURO 2024 için heyecan dorukta! A Milli Takım, son rakibini C Yolu Play-Off maçları sonrasında öğrenecek.

Spor

21.03.2024, 07:05

A Milli Takım, EURO 2024'e hazırlanmak için çalışmalara başlıyor. Montella yönetimindeki ekip, Macaristan ve Avusturya ile hazırlık maçlrı yapacak.

Aykut Kocaman'dan Süper Kupa çıkışı! Ali Koç'a galibiyet çağrısı yaptı Aykut Kocaman'dan Süper Kupa çıkışı! Ali Koç'a galibiyet çağrısı yaptı Haberi Görüntüle

SON RKAİP C YOLU PLAY-OFF GALİBİNDEN

Türkiye'nin, Avrupa Şampiyonası'ndaki rakibi C Yolu Play-Off galibinden çıkacak. Gürcistan, Yunanistan, Kazakistan ve Lüksemburg'un mücadele edeceği Play-Off maçları sonucunda Türkiye'nin son rakibi belirlenecek.

Almanya'da düzenleneck EURO 2024 heyecanında Play-off maçları yarın başlıyor. 21-26 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek olan Play-Off turu maçları sonucunda Türkiye'nin rakibi netleşecek.

Kylian Mbappe'nin Real Madrid transferinde flaş gelişme! Kylian Mbappe'nin Real Madrid transferinde flaş gelişme! Haberi Görüntüle

C YOLU PLAY-OFF KARŞILAŞMALARININ PROGRAMI

  • Gürcistan - Lüksemburg: 21 Mart Perşembe, saat 20:00
  • Yunanistan - Kazakistan: 21 Mart Perşembe, saat 22:45
Nihat Kahveci'den Fenerbahçe'nin ligden çekilmesine yönelik çarpıcı yorumlar: Sonuçta borsada işlem gören bir şirket! Kararın etkisi çok farklı olur Nihat Kahveci'den Fenerbahçe'nin ligden çekilmesine yönelik çarpıcı yorumlar: Sonuçta borsada... Haberi Görüntüle

TÜRKİYE'NİN GRUBU VE RAKİPLERİ

Türkiye, F Grubu'nda mücadele edecek. Son rakibi C Yolu Play-Off galibinden gelecek olan takım olacak. Diğer gruplar ise şu şekilde:

  • A Grubu: Almanya, İskoçya, Macaristan, İsviçre
  • B Grubu: İspanya, Hırvatistan, İtalya, Arnavutluk
  • C Grubu: Slovenya, Danimarka, Sırbistan, İngiltere
  • D Grubu: A yolu Play-Off galibi, Hollanda, Avusturya, Fransa
  • E Grubu: Belçika, Slovakya, Romanya, B yolu Play-Off galibi
  • F Grubu: Türkiye, C yolu Play-Off galibi, Portekiz, Çekya

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Buluthan AKAR

TRHaber.com - Spor


Loading