Bodrumspor, Trendyol 1. Lig play-off 1. turunda Bodrumspor'u konuk etti. Ligi dördüncü sırada bitiren Bodrumspor ile yedinci sırada bitiren Boluspor'u karşı karşıya getiren maç Bodrum İlçe Stadı'nda oynandı.
Barış Alper'e Ada kancası! Galatasaray beklentisini açıkladıDEĞİŞİKLİKLER MAÇI DEĞİŞTİRDİ
Karşılaşmanın ilk yarısı 0-0 tamamlanırken iki takımın gol arayışları uzun süre sonuç vermedi. Maçın kilidini 80. dakikada oyuna 64. dakikada dahil olan Bodrumsporlu Celal Dumanlı açtı. Bu dakikada takımını 1-0 öne geçiren futbolcu rakibi de strese soktu. Maça son noktayı ise 90+3. dakikadar oyuna giren 23 yaşındaki Ganalı forvet Haqi Osman koydu. 90+7. dakikada bulduğu golle takımının galibiyetini perçinleyen genç futbolcu büyük sevinç yaşadı.
TFF Başkan adayı İbrahim Hacıosmanoğlu: Bize kimse Fenerbahçe düşmanı diyemezRAKİP ÇORUM YA DA KOCAELİ
Bodrumspor'un ikinci turdaki rakibi ligi beşinci sırada bitiren Çorumspor ile altıncı sırada bitiren Kocaelispor arasında oynanacak karşılaşmanın galibi olacak.
Yorum Yaz