Süper Lig'de beklentilerin gerisinde kalan Trabzonspor, Türkiye Kupası'nda finale yükseldi.
Beşiktaş'ın rakibi olan bordo mavililer, bu sene müzesine kupa götürmek için çalışmalarına başladı.
Öte yandan gelecek sezon transfer planlarına başlayan Trabzonspor, takımdan gidecek futbolcuların yanı sıra renklerine bağlamak istediği isimler için harekete geçti.
İlk transfer olarak Gaziantep'te kiralık olarak forma giyen Rumen forvet Deniz Draguş ile prensip olarak anlaşma sağlayan Trabzonspor, mutlu sona ulaştı.
![Olimpiyat oyunları olaylı başladı: Arjantin-Fas maçında 1 saat sonra gelen VAR kararı sonucu değiştirdi](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/olimpiyat.webp)
İMZA ATMASI BEKLENİYOR
Sabah'ın haberine göre; dün de 24 yaşındaki 1.85'lik oyuncunun bonservisini elinde bulunduran Standard Liege ile prensip anlaşmasına varıldı. Transferin, resmi imzaların atılmasından sonra duyurulması bekleniyor.
Aynı zamanda Karadeniz ekibi, sezon başında kiralık olarak kadrosuna kattığı Paul Onuachu'yu yeniden kiralamak için temaslarını sürdürüyor.
![Brezilya medyası yazdı: Sambacı, Fenerbahçe'ye çok yakın](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/jose1.webp)
DRAGUŞ'UN PERFROMANSI
Draguş Gaziantep FK formasıyla 31 maça çıkarak 14 gol ve 2 asist performansı gösterdi.