Yandex Metrica

Sitede Ara

Trabzonspor çok hevesli! Şimdiden 2024-25 çalışmalarına başladı

Trabzonspor çok hevesli! Şimdiden 2024-25 çalışmalarına başladı

Trabzonspor, Süper Lig'de 2023-2024 sezonunun sona ermesinin hemen ardından 2024-2025 sezonu için hazırlık kampı programını duyurarak gelecek sezon için şampiyonluğu en isteyen takım olduğu adeta tüm futbolseverlere ilan etti.

Spor

27.05.2024, 18:27

Trabzonspor, 2024-2025 sezonu hazırlık kampı programını açıkladı. Yeni sezona güçlü bir başlangıç yapmayı hedefleyen bordo-mavililer, çalışmalarına hız kesmeden devam edecek.

Uçaktan indi kartal pozu verdi: Beşiktaş'ın yeni yıldızı İstanbul'da Uçaktan indi kartal pozu verdi: Beşiktaş'ın yeni yıldızı İstanbul'da Haberi Görüntüle

HAZIRLIK KAMPI DETAYLARI

Trabzon Etabı:

  • Başlangıç Tarihi: 24 Haziran Pazartesi
  • Bitiş Tarihi: 30 Haziran Pazar
  • Yer: Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri, Trabzon

Takım, 24 Haziran Pazartesi günü Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde toplanarak çalışmalara başlayacak. Bu etapta yapılan çalışmalarla yeni sezona fiziksel ve taktiksel olarak hazırlanacaklar.

Macaristan Etabı:

  • Başlangıç Tarihi: 1 Temmuz Pazartesi
  • Bitiş Tarihi: 14 Temmuz Pazar
  • Yer: Macaristan

Trabzonspor, 1 Temmuz Pazartesi günü Macaristan'a giderek hazırlıklarını burada sürdürecek. Macaristan kampında takım, hem fiziksel kondisyonunu artıracak hem de çeşitli hazırlık maçlarıyla formunu test edecek.

Nuri Şahin'den Türk yıldıza kanca! Dortmund resmen devrede Nuri Şahin'den Türk yıldıza kanca! Dortmund resmen devrede Haberi Görüntüle

KAMPIN AMACI

Kamp döneminde teknik direktör ve teknik ekibin, oyuncuların performanslarını değerlendirip eksik noktaları belirlemeleri ve yeni transferlerin takıma adapte olmalarını sağlamak ana hedefler arasında yer alıyor. Ayrıca, sezon öncesi moral ve motivasyonu artırmak için çeşitli takım aktiviteleri de gerçekleştirilecek.

Trabzonspor, bu hazırlık dönemini en verimli şekilde geçirerek yeni sezona hazır bir şekilde başlamak istiyor. Taraftarlar, takımın 2024-2025 sezonunda başarılı olması için büyük umut besliyor.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Buluthan AKAR

TRHaber.com - Spor


Loading