Yandex Metrica

Sitede Ara

TFF'den flaş Sergen Yalçın açıklaması! Milli Takım için adı geçiyordu

TFF'den flaş Sergen Yalçın açıklaması! Milli Takım için adı geçiyordu

Adı A Milli Takım'ın başına geçeceği yönünde iddialarla anılan teknik direktör Sergen Yalçın için TFF'den sürpriz bir açıklama geldi. İşte detaylar... 

Spor

23.01.2024, 22:13

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulu üyesi Hamit Altıntop, Sergen Yalçın'ın A Milli Takım'ın başına geçebileceği yönünde son dönemde çıkan haberlere yönelik açımklamalarda bulundu. 

Mourinho havalimanında yakalandı! Sözleşme görüşmelerini sonlandıracak Mourinho havalimanında yakalandı! Sözleşme görüşmelerini sonlandıracak Haberi Görüntüle

MİLLİ TAKIM KAMPINDA KONUŞTU

Altıntop, Uluslar Ligi maçları için hazırlıklarını sürdüren A Milli Takım'ın Riva'daki kampını yerinde takip eden TRT Spor Muhabiri İbrahim Kırkayak'a konuştu. Söz konusu haberleri ve Stefan Kuntz'un moralini Altıntop'a sorduğunu belirten Kırkayak, Hamit Altıntop'un haberler için, "Böyle bir konu yok" ifadelerini kullandığını aktardı.

Fenerbahçe kongre, başkanlık seçimi 2024 Fenerbahçe kongre, başkanlık seçimi 2024 Haberi Görüntüle

SİNAN ENGİN İMA ETMİŞTİ

Sergen Yalçın'a yakın isimlerden biri olan eski futbolcu ve spor yorumcusu Sinan Engin, geçtiğimiz günlerde A Spor canlı yayınında 49 yaşındaki teknik direktörün teklif beklediğini söylemişti. Engin, "Sergen Yalçın'a çok teklif geldi, kabul etmedi. Beklediği bir yer var. Bekliyoruz. Beşiktaş'ı kastetmiyorum. Aklınıza Hull City falan gelmiş olabilir. Belki o da olabilir ama başka bir yer"  demişti.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading