Süper Lig'de sezona kötü bir başlangıç yapan Samsunspor, ilk 9 haftada galibiyet alamamıştı. Ancak Yılport Samsunspor, deplasmanda Yukatel Adana Demirspor'u 3-2 mağlup ederek kötü gidişe dur dedi.
![Milli futbolcu Kenan Yıldız'dan Juventus'a kötü haber](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/gs7cooywsaahnsw.webp)
BAŞKAN YILDIRIM'IN ZOR ANLARI
Galibiyetin ardından başkanlık odasına çekilen Başkan Yüksel Yıldırım'ın sevinçten gözyaşlarına boğulduğu belirtildi. Sezona dair yaşadığı zorluklara rağmen takımının önemli bir deplasman zaferi elde etmesi, Başkan Yıldırım'ın duygusal anlar yaşamasına neden oldu.
![Fenerbahçe'ye transferiyle 2. Lig takımının kasasını doldurdu](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/oa.webp)
![Millilerin Galler ve Karadağ maçlarının statları belli oldu](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/aa-20240626-34981438-34981436-2024-avrupa-futbol-sampiyonasi-cekya-turkiye1186565083.webp)
BAŞARI DOLU YATIRIMLAR
Başkan Yüksel Yıldırım'ın, Samsunspor'u daha üst sıralara taşıma hedefiyle yaptığı önemli yatırımların meyvelerini görmeye başladığı ifade ediliyor. Yatırımların arasında Toulouse kulübü ile yapılan 3 yıllık anlaşma, alt yapı projeleri, antrenör işbirlikleri ve hazırlık maçları gibi detaylar bulunuyor.
![En-Nesyri transferi beklemede! Fenerbahçe santrfor alternatiflerini belirledi](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/aa-20240708-35088876-35088840-fenerbahce-yeni-sezon-hazirliklarini-surdurdu499358899.webp)
GÖZYAŞLARINI TUTAMADI
Başkan Yüksel Yıldırım'ın, galibiyet sonrasında yaşadığı duygusal anlar, kulüp tarihinde önemli bir dönemeç olarak kaydediliyor. Samsunspor'un çıkış yakalamasıyla birlikte Başkan Yıldırım'ın gözyaşları, takımına ve taraftarlarına duyduğu sevgi ve bağlılığın bir yansıması olarak değerlendiriliyor.