banner2

Sörloth'tan müjdeli haber! Süper Lig devine haber yolladı: Leblebi gibi gol atarım

Real Sociedad, Alexander Sörloth için Leipzig ile temasa geçti ve Norveçli golcünün 16 milyon Euro'luk satın alma opsiyonunu kullanmayacak. Yaşanan bu gelişme sonrası Süper Lig devi Norveçli golcü için düğmeye bastı. Sörloth ''Türkiye'de Leblebi gibi gol atarım'' diyerek haber yolladı.

Spor 25.04.2022, 13:45 25.04.2022, 14:39
Abone ol
Sörloth'tan müjdeli haber! Süper Lig devine haber yolladı: Leblebi gibi gol atarım

Yeni sezonda kadrosuna golcü takviyesi yapmak isteyen Beşiktaş'a İspanya'dan müjde geldi. Alexander Sörloth'u kadrosunda düşünmeyen Real Sociedad, Norveçli golcünin bonservisini almayacak.

BONSERVİSİ ALINMAYACAK

Alexander Sörloth'u kadrosuna katan Real Sociedad, Norveçli golcünün 16 milyon Euro'luk satın alma opsiyonunu kullanmayacak. Yaşanan bu gelişme sonrası Beşiktaş yönetimi girişimlerine hız verdi.

BEŞİKTAŞ'IN TEKLİFİ BELLİ OLDU

Beşiktaş, İspanya'dan ayrılacağı kesinleşen Sörloth için ilk olarak Leipzig'e 6 milyon Euro ve sonraki satıştan yüzde 50 pay teklifini yapacak. Alman kulübü, Norveçli golcüyü kesin olarak satacak.

BEŞİKTAŞ'A SICAK BAKIYOR

Almanya ve İspanya'da aradığını bulamayan Sörloth'un da Beşiktaş'a transfer olmak istiyor. ''Türkiye'de leblebi gibi gol atarım'' diyen Norveçli golcü, menajeri aracılığıyla Beşiktaş'a haber yolladı. Beşiktaşlı yöneticilerle Norveçli golcünün menajeri yakın zamanda masaya oturacak.

Yıldız futbolcunun Bundesliga ekibi Lepizig ile 2025'e kadar sözleşmesi bulunuyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!