Yandex Metrica

Sitede Ara

Son dakika... TFF ile anlaşma tamam: Eryaman Stadı'ndaki maç Aktepe Stadı'nda oynanacak

Son dakika... TFF ile anlaşma tamam: Eryaman Stadı'ndaki maç Aktepe Stadı'nda oynanacak

Gençlerbirliği, yoğun maç programı nedeniyle 23. haftada karşılaşacakları Teksüt Bandırmaspor maçının Aktepe Stadı'nda oynanacağını duyurdu.

Spor

14.03.2024, 17:00

Gençlerbirliği, Ankaragücü ile ortak olarak kullandıkları Eryaman Stadı'nın mevcut durumundan dolayı 19 Şubat Pazartesi günü oynanacak Bandırmaspor maçının daha hazır durumda olan Aktepe Stadı'nda oynanacağını duyurdu.

Derbi öncesi büyük tehlike! Fenerbahçe'de 7 isim kart sınırında Derbi öncesi büyük tehlike! Fenerbahçe'de 7 isim kart sınırında Haberi Görüntüle

"ZEMİN DAHA DA AĞIRLAŞACAK"

Kulüpten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Eryaman Stadyumu'nun, son dönemdeki yoğun maç trafiğinden zeminin etkilendiği ve MKE Ankaragücü-Galatasaray arasında 18 Şubat Pazar günü oynanacak müsabaka sonrası saha zemininin daha da ağırlaşacağı, 19 Şubat Pazartesi Teksüt Bandırmaspor'la oynayacağımız karşılaşmada da saha zemininin futbol oynamaya elverişsiz bir hal alacağı TFF ve tarafımızca hasıl olmuştur. Bu vesileyle TFF tarafından kulübümüze gönderilen yazıda 19 Şubat Pazartesi günü Teksüt Bandırmaspor'la oynayacağımız müsabaka için stat belirlememiz istenmiş ve kulübümüz tarafından stat belirtilmemesi halinde TFF tarafından resen stat ataması yapabileceği bildirilmiş. Trendyol 1. Lig'de kalan iç saha maçlarımızın yeniden Eryaman Stadyumu'nda oynanabilmesi ve zemin bakım çalışmalarının sağlıklı bir şekilde yürütülebilmesi için Eryaman Stadyumu'ndaki çalışmalar sonlanıncaya kadar TFF'nin isteği üzerine kulüp olarak farklı bir statta oynama kararı almış bulunmaktayız. TFF ile yapmış olduğumuz görüşmeler ve yazışmalar neticesinde isteğimiz üzerine Trendyol 1. Lig'in 23. haftasındaki Teksüt Bandırmaspor müsabakasının, 19 Şubat Pazartesi günü saat 14.00'te Aktepe Stadı'nda oynanmasına karar verilmiştir."

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

İdris Kartal

TRHaber.com - Spor


Loading