Yandex Metrica

SON DAKİKA | TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi açıkladı! Süper Lig'de play-off dönemi mi başlıyor?

SON DAKİKA | TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi açıkladı! Süper Lig'de play-off dönemi mi başlıyor?

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mehmet Büyükekşi, Süper Lig için ortaya atılan play-off sistemine yönelik açıklama yaptı! Başkan Büyükekşi play-off sisteminin şu an için Süper Lig için gündemde olmadığının altını çizerek "Kulüplerimiz çıkan play-off şartlarını uygun görmedikleri için de şu an gündemimizde play-off yok."şeklinde konuştu.

Spor

10.03.2024, 11:37

Avrupa Kulüpler Birliği (ECA) toplantısı bugün gerçekleşirken organizasyona İstanbul'da ev sahipliği yaptı.

Trendyol Süper Lig'den düşecek ilk takım yarın belli oluyor! Trendyol Süper Lig'den düşecek ilk takım yarın belli oluyor! Haberi Görüntüle

PLAY-OFF TARTIŞMALARINA SON NOKTAYI KOYDU

ECA toplantısının akabinde organizasyona katılım sağlayan TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi açıklamalarda bulundu. Büyükekşi Süper Lig için play-off uygulamasına yönelik merak edilen bir açıklamada bulunarak sistemin uygulanacağına dair ortada dolaşan iddialara yönelik yaptığı açıklamayla konuya son noktayı koydu.

Mehmet Büyükekşi, Süper Lig'de play-off oynanmasına yönelik kafalarda oluşan soru işaretlerini "Kulüplerimiz çıkan play-off şartlarını uygun görmedikleri için de şu an gündemimizde play-off yok." diyerek rafa kaldırdı ve merakları giderdi.

Trabzonspor'un gol kanalları tıkandı! Santraforlar ağları sarmanın sevincini unuttu Trabzonspor'un gol kanalları tıkandı! Santraforlar ağları sarmanın sevincini unuttu Haberi Görüntüle

ÜLKE PUANI YORUMU

TFF Başkanı Büyükekşi ayrıca ülke puanı sıralamasına yönelik iştah ve arzusunu belli ederek "Ülke puanı sıralamasında 6, 7 ve 8. takımlar arasında çok büyük puan farkı yok. Onları yakalayabiliriz." dedi ve vizyon olarak daha yukarıları hedeflediği gösterdi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Buluthan AKAR

TRHaber.com - Spor


Loading