Yandex Metrica

Son dakika! Seferovic'in maliyeti belli oldu! İşte Galatasaray'ın ödeyeceği tutar

Son dakika! Seferovic'in maliyeti belli oldu! İşte Galatasaray'ın ödeyeceği tutar

Son dakika haberine göre Galatasaray, kiralık olarak kadrosuna kattığı Haris Seferovic'in kulübü Benfica'ya 1 milyon euro kiralama bedeli ödeyecek. İsviçreli futbolcunun alacağı yıllık ücrnet ve satın alma  opsiyonu da belli oldu.

Spor

03.05.2024, 01:29

Galatasaray, İsviçreli golcü oyuncu Haris Seferovic'i satın alma opsiyonlu olarak kiraladığını açıkladı. Sarı-kırmızılı kulüpten Seferovic'in transferiyle ilgili Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) açıklama yapıldı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Batshuayi'den imza sonrası ilk sözler Batshuayi'den imza sonrası ilk sözler Haberi Görüntüle

BENFICA 1 MİLYON EURO ALACAK

"Profesyonel futbolcu Haris Seferovic ve Kulübü Sport Lisboa E Benfica-Futebol, S.A.D. ile oyuncunun 2022-2023 sezonu için şarta bağlı satın alma opsiyonlu geçici transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, futbolcunun eski kulübüne net 1.000.000 EUR tutarında geçici transfer ücreti ödenecektir."

Futbolcunun satın alma opsiyon bedelinin de 2 milyon 500 bin euroolduğunu açıklayan Sarı-Kırmızılı kulüp, Seferovic'e ise 2022-2023 sezonu için net 2.300.000 euro sezonluk ücret ödeneceğini duyurdu

Mourinho'nun gözüne giremeyen iki isim: O bölgeye transfer istedi Mourinho'nun gözüne giremeyen iki isim: O bölgeye transfer istedi Haberi Görüntüle

"GÜZEL BİR SEZON GEÇİRECEĞİM"

Diğer yandan Seferovic, kulüp televizyonuna konuştu. Çok güzel bir şehre ve çok büyük bir kulübe geldiğini belirten Seferovic, "İstanbul'da sıkıntı yaşayacağımı sanmıyorum. Bir ev bulacağım ve adapte olacağım. Antrenman ve maçlara hazırlanacağım. Güzel bir sezon geçireceğim. Geçen sezon olanlar geçen sezonda kaldı. Biz de yeni katılan oyuncular olarak birbirimize ve maçlara adapte olacağız. Şampiyonluk kazanmak istiyoruz. Galatasaray şampiyonluğa oynayan bir takım" " ifadelerini kullandı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading