UEFA Avrupa Ligi play-off turu ilk maçında deplasmanda Demir Grup Sivasspor, İsveç temsilcisi Malmö'ye 3-1 skorla yenildi. Malmö'ye galibiyeti getiren golleri 18. dakikada Zeidan, 37. dakikada Christiansen ve 68. dakikada Moisander kaydetti. Temsilcimiz Sivasspor'un tek golü ise 30. dakikada Leke James'in ayağından geldi.
![En-Nesyri, Fenerbahçe'ye gelecek mi? Sevilla'dan flaş açıklama](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/gshnrklxcaa5ozc.webp)
MAÇIN RÖVANŞI 25 AĞUSTOS’TA
25 Ağustos tarihinde oynanacak rövanş mücadelesinin ardından tur atlayan taraf UEFA Avrupa Ligi gruplarına kalacak. Elenen ekip de yoluna UEFA Avrupa Konferans Ligi gruplarında devam edecek.