Yandex Metrica

Sitede Ara

Sistem ve Mesut inadı pahalıya patladı! Pereira'nın kaderi 2 maça bağlı

Sistem ve Mesut inadı pahalıya patladı! Pereira'nın kaderi 2 maça bağlı

Fenerbahçe'de peş peşe alınan kötü sonuçlardan dolayı Vitor Pereira'nın kaderi iki maça bağlı. Royal Antwerp ve Kayserispor maçlarından alınacak kötü sonuç Pereira'nın sonu olabilir.

Spor

23.01.2024, 18:13

Sezona şampiyonluk parolasıyla başlayan Fenerbahçe'de Vitor Pereira'nın kredisi tükenmek üzere. 'Yarım kalan işimi bitirmeye geldim' diyen Vitor Pereira'nın hikayesi yine yarım kalabilir. 

Ligde üst üste alınan kötü sonuçların yanı sıra Avrupa'da Antwerp'e mağlup olan ve her iki kulvarda da istenilen performans sergilenemeyince hem yönetim hem taraftar, Portekizli hocaya olan ümidini kesmiş durumda.

Mourinho'nun ilk transferi kim olacak? Eğer o isim gelirse yer yerinden oynayacak! Mourinho'nun ilk transferi kim olacak? Eğer o isim gelirse yer... Haberi Görüntüle

SİSTEMDEN VAZGEÇMEDİ MESUT'LA İNATLAŞTI

3-4-3 sisteminden inatla vazgeçmeyen Mesut Özil'le arasının bozuk olduğu Pereira, birçok futbolcuyu kulübede oturtup formsuz oyunculara forma verdi ve şampiyonluk yolunda ağır bir yara aldı.

Galatasaray-Fenerbahçe maçının ardından saha karıştı: Ali Koç çok öfkelendi: Dayak yiyeceksin Galatasaray-Fenerbahçe maçının ardından saha karıştı: Ali Koç çok öfkelendi: Dayak... Haberi Görüntüle

KADERİ 2 MAÇA BAĞLI

Hem ligde hem Avrupa'da kadro istkrarı yakalayamayan Pereira, bugüne kadar oynattığı futbolla da keyif vermedi ve otoriteler tarafından beğenilmedi. Royal Antwerp ve Kayserispor maçlarından alınacak kötü sonuç Pereira'nın sonu olabilir. İki maçtan da kötü sonuç alınırsa Pereira ile yola devam edilmeyecek.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading