SON DAKİKA
Serdal Adalı'dan iddialı açıklama: 200 milyon Euro'luk projesini anlattı

Serdal Adalı'dan iddialı açıklama: 200 milyon Euro'luk projesini anlattı

Beşiktaş Kulübü Başkan Adayı Serdal Adalı, düzenlediği basın toplantısıyla Beşiktaş'a 200 milyon Euro kazandıracak bir gayrimenkul projesini açıkladı. Projenin Beşiktaş'ın mali yapısını güçlendireceği ve banka borçlarını kapatmada kullanılacağı belirtildi.

Spor

23.01.2024, 21:46

Serdal Adalı, Rıza Çalımbay'ın talepleri doğrultusunda 2-3 nokta transferle takımı güçlendirmeyi ve Şampiyonlar Ligi'ne katılmayı hedeflediklerini açıkladı. Transferler için maddi hazırlıkların yapıldığı, Beşiktaş Futbol Akademisi projesiyle yeni bir tesis kazandırılacağı ve genç futbolcuların daha iyi yetiştirileceği,Serpil Hamdi Tüzün'ün isminin yaşatılacağı, basketbol ve voleybol branşları için Gain Yaşam Kompleksi projesinin hayata geçirileceği, İstanbul Havalimanı'na yakın mesafede yer alacak Beşiktaş Gayrimenkul Projesi kapsamında eski bir maden arazisinin değerlendirileceği ve projeden elde edilecek 200 milyon Euro'nun kulübün mali yapısını güçlendirmek ve banka borçlarını kapatmak için kullanılacağı açıklamalarında bulundu.

İşte Serdal Adalı'nın projelerine ilişkin düzenlediği basın toplantısındaki açıklamaları:

RB Leipzig - Real Madrid maçı bugün mü, saat kaçta?... Haberi Görüntüle

"2-3 NOKTA TRANSFER YAPACAĞIZ"

"Rıza hocamızın talepleriyle, 2-3 nokta transferle takımımıza ivme kazandırıp Şampiyonlar Ligi'ne katılmak istiyoruz. Bunun için görüşmeleri ve maddi hazırlıkları yaptık. 3 Aralık akşamı bu takviyeleri yapmak için vakit kaybetmeden harekete geçmek istiyoruz."

İsmail Kartal'ın ezber bozan kadro sürprizi Haberi Görüntüle

"SERPİL HAMDİ TÜZÜN'ÜN ADINI YAŞATACAĞIZ"

"Beşiktaş Futbol akademisi bu projesiyle hem Beşiktaş'a yeni bir tesis kazandıracağız. Hem gençlerimizi çok daha iyi yetiştireceğiz. Serpil Hamdi Tüzün hocamızın ismini hak ettiği şekilde yaşatacağız."

Spor yazarları 3 puanı Alanyaspor'a verdi: Fenerbahçe'ye kırmızı kart verilmedi... Haberi Görüntüle

"VOLEYBOL VE BASKETBOL İÇİN GAIN YAŞAM KOMPLEKSİ PROJESİ"

"Basketbol ve voleybol için salon, antrenman tesislerinin yer alacağı Gain Yaşam Kompleksi'ni yaratacağız. 12 bin kişilik spor salonu olacak. Yeni yönetim kurulu üyesi adayımız Kaan Kasacı'ya teşekkür etmek istiyorum. Gain Medya Yönetim Kurulu Başkanı Ferhat Bilgin ve Erkan Kilimci'yi alkışlarınızla ön protokol imzası için davet ediyorum."

Gain Medya Yönetim Kurulu Başkanı Ferhat Bilgin ön protokolü imzaladıktan sonra yaptığı açıklamada "Serdal Adalı'nın başkan seçilmesi halinde hızlıca bu projeyi finalize edeceğiz. Beşiktaş için güzel bir iş yapacağız." ifadelerini kullandı.

Michee Ngalina için yeni bir serüven! Göztepe'den ABD'ye transfer oldu Haberi Görüntüle

"200 MİLYON EURO GELİR ELDE EDİLECEK"

"İstanbul Havalimanı'na yakın mesafede yer alacak Beşiktaş Gayrimenkul Projesi'ni hayata geçiriyoruz. Yarım milyon metrekarelik ağaçsız, eski bir maden arazisinin Beşiktaş'a kazandırılması için devletten onayımızı aldık, arsa sahipleriyle ön anlaşma yaptık. Buraya yapılacak gayrimenkullerle 200 milyon Euro gelir elde edilecek."

Galatasaray, son 16'ya yürüyor! Sparta Prag maçı hazırlıklarını tamamladı Haberi Görüntüle

"BU GELİRLE BANKA BORÇLARI KAPATILACAK"

"Bu gelirin transfere harcanmamasını teminat altına almak zorundayız. Banka ve kamu borçlarını kapatacağız. Tüm geliri kulübün kasasına girmeden bankalara gitmesi konusunda planladık. Bu projeyi 4 yılda tamamlayacağız."

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading