Yandex Metrica

Şampiyonluk oranları güncellendi: Galatasaray arayı epey açtı

Şampiyonluk oranları güncellendi: Galatasaray arayı epey açtı

Trendyol Süper Lig'de 32. hafta maçlarının ardından şampiyonluk oranları güncellendi. Galatasaray ve Fenerbahçe arasındaki fark ilk kez bu kadar açıldı.

Spor

02.05.2024, 06:16

Trendyol Süper Lig'de heyecan dolu yarış görülmemiş bir rekabetle devam ediyor. 32. hafta maçlarının tamamlanmasının ardından şampiyonluk oranları tekrar güncellendi ve Galatasaray ile Fenerbahçe arasındaki fark ilk kez bu derece açıldı.

75. Yıl Hipodromu'nda yürekleri ağza getiren kaza! Attan düşen iki jokey ölümden döndü 75. Yıl Hipodromu'nda yürekleri ağza getiren kaza! Attan düşen iki... Haberi Görüntüle

SON GÜNCELLEMEYLE ORANLAR DEĞİŞTİ

Fenerbahçe'nin Fatih Karagümrük'ü, Galatasaray'ın ise Alanyaspor'u mağlup etmesi, şampiyonluk oranlarında yeniden değişikliğe yol açtı. Son güncellemeyle birlikte Fenerbahçe'nin şampiyonluk oranı 2.1'e yükseltilirken, Galatasaray'ın oranı ise 1.46'ya geriledi.

Bu son güncellemeyle birlikte Galatasaray'ın şampiyonluk oranı sezon başından beri en düşük seviyeye ulaşmış oldu. Fenerbahçe ise şampiyonluk yolunda oranın artmasıyla daha zor bir sürece girdi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Buluthan AKAR

TRHaber.com - Spor


Loading