Yandex Metrica

Sitede Ara

Rudiger'den Arda Güler'e yeni lakap

Rudiger'den Arda Güler'e yeni lakap

Real Madrid'in yıldız stoperi Antonio Rudiger, Arda Güler'e taktığı yeni lakabı verdiği röportajda ortaya çıktı.

Spor

20.02.2024, 14:29

Real Madrid'de az süre alması sebebiyle takımdan ayrılacağı ve başka bir takıma kiralık olarak gönderileceği iddia edilen Arda Güler, takım arkadaşları arasında da yeteneğiyle ön plana çıkıyor. Milli futbolcunun antrenman performansı takım arkadaşlarını büyülerken, Real Madrid'in deneyimli stoperi Rudiger'in Arda Güler'e taktığı yeni bir lakap olduğu öğrenildi.

Adana Demirspor'da neler oluyor? Son dakika kadro dışı bırakıldı Adana Demirspor'da neler oluyor? Son dakika kadro dışı bırakıldı Haberi Görüntüle

ARDA GÜLER'DEN "ELMAS" DİYEREK BAHSETTİ

Rudiger, GOAL dergisine verdiği röportajda Arda Güler'den "Elmas" diyerek söz etti. Genç yıldızın büyük bir potansiyel olduğunu dile getiren Rudiger, tıpkı milyonlarca futbolsever gibi onu sahada daha çok görmek için sabırsızlandığını ifade etti.

Kulüpler TFF seçimleri konusunda hemfikir: İşte istenen seçim tarihi Kulüpler TFF seçimleri konusunda hemfikir: İşte istenen seçim tarihi Haberi Görüntüle

"ARDA GÜLER BANA MESUT ÖZİL'İ HATIRLATIYOR

Rudiger daha önce yaptığı açıklamada da Arda Güler'e "Abi" dediğini belirtirken, "Arda Güler bana Mesut Özil'i hatırlatıyor." şeklinde konuşmuştu.

Habere Tepki Ver

2

0

0

0

0

1

0

0

Buluthan AKAR

TRHaber.com - Spor


Loading