Trendyol Süper Lig'de mücadele eden Çaykur Rizespor, transfer sezonunun son günlerinde Brezilyalı futbolcu Gustavo Sauer'i kadrosuna kattı. Botafogo takımının forvet mevkisinde görev yapan Sauer, 1 yıllık kiralık sözleşmeyle Rizespor'a transfer oldu.
![Beşiktaş'tan flaş takviye! 3 isim gündemde](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/bjk1.webp)
RENKLERİNE BAĞLADILAR
Çaykur Rizespor Kulübü, konuyla ilgili resmi bir açıklama yaparak, Sauer'in sağlık kontrollerini başarıyla geçtiğini ve 30 yaşındaki Brezilyalı futbolcunun 1 yıllığına kiralık olarak yeşil-mavili renklere bağlandığını duyurdu. Kulüp yetkilileri aynı zamanda Sauer'e hoş geldin dileklerini ileterek, yeni transferleri için başarılar diledi.
Gustavo Sauer, forvet hattındaki deneyimiyle Çaykur Rizespor'un hücum gücüne katkı sağlamayı amaçlıyor.