Yandex Metrica

Rıza Çalımbay'dan Beşiktaş itirafı

Rıza Çalımbay'dan Beşiktaş itirafı

Son dakika haberleri... Sergen Yalçın'ın ayrılmasıyla ismi Beşiktaş ile anılan Rıza Çalımbay gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Spor

23.01.2024, 18:26

Süper Lig'in 16.haftasında evinde Galatasaray'ı konuk edecek Sivasspor'da Rıza Çalımbay, Cumhuriyet Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi tarafından Kültür Merkezi'nde düzenlenen "Rıza Çalımbay ile Spora Dair" adlı söyleşi programına katıldı.

Beşiktaş'tan ayrılan Sergen Yalçın'ın ayrılık sürecine değinen Çalımbay, teklif aldığı iddialarına da açıklık getirdi.

İstifa haberlerine üzüldüğünü belirten tecrübeli hoca,  "Ben bugün o şeylerden çok uzaktım. Buraya gelmeden önce antrenmandaydım. Antrenmandan buraya yetiştim. Şimdi o soruya şu anda cevap vermem uygun değil." ifadelerini kullandı.

Galatasaray ile oynayacakları kritik maça odaklandıklarını vurgulayan Çalımbay, "Bu hafta biliyorsunuz çok kritik bir maçımız var. Çok önemli bir Galatasaray maçımız var, her şeyimizle oraya odaklandık. Tabii ki Sergen hoca ile beraber Beşiktaş'ın şampiyonluğunda bir sürü şeyler yaşadık. O da benim gibi altyapıdan çıktı geldi. Onun için tabi ki de üzüldük işin açıkçası ama şu anda öyle bir şey yok, şu anda o soruya cevap vermem de mümkün değil." dedi.

Aziz Yıldırım'dan seçim sonucuyla ilgili ilk açıklama Aziz Yıldırım'dan seçim sonucuyla ilgili ilk açıklama Haberi Görüntüle

'KAZANMAK İSTİYORUZ'

"Galatasaray çok disiplinli bir takım. Biz de ona göre hareket edeceğiz. Mutlaka bizim buradan puan ya da puanlar almamız gerekiyor, buna çok ihtiyacımız var. Çünkü ligin ikinci yarısına iyi bir şekilde girmemiz lazım, takım olarak bunun bilincindeyiz. Tek gayemiz taraftarımız önünde kazanmak. Onun için her şeyden önce en büyük isteğimiz taraftar desteği. Taraftar desteğimiz çok iyi olursa olacağına da inanıyorum, taraftarımızla beraber inşallah bir zafer kazanacağız."

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading